Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy megcsaltát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy megcsaltátok a párotok és nem derült ki?

Figyelt kérdés
Megbántad nem bántad meg? Mindenkire kiváncsi vagyok

2021. júl. 20. 17:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%
#18 miért is vallanám be, kinek lenne az jó szerinted?
2021. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

#18

Te vagy a legtökéletesebb élőlény ezen a Föld nevű bolygón!

2021. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%
#21 ha megcsaltad akkor azt jelenti hogy nem szereted, nem tiszteled eléggé, vagy lehet hogy semennyire, megaláztad. Ha meg jó okod volt rá hogy megtetted, akkor meg kár húzni egymás idejét, el kell neki mondani és utána mindenki élheti szabadon az életét. A közös múltból származó ügyeket meg úgy is lehet kezelni ha nem éltek együtt.
2021. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%
#22 haha, legjobb védekezés a támadás. Elszúrtad, élj vele együtt.
2021. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#23 a legtöbb esetben ez nem így működik, ahogy te gondolod. Sajnos vannak dolgok, amik miatt nem tudnak a párok szétmenni.
2021. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%
23: A szex az csak szex. Kicsit te ezt túlgondolod a válaszodban. Szerintem nagyobb megcsalás a simafélredugásnál amikor egy barátodnak kiteregeted miért nem vagy elégedett a pasiddal. Na az a megalázás, nem az, hogy valakivel van egy jó órád meztelenül.
2021. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%

Volt igen, úgy tettem, mintha semmi sem történt volna, szerencsére nem járt el a szája egyik alkalmi csajnak sem :P Ez így jó, ahogy van. Egyszer élünk nem de?!?


Amúgy szeretem a barátnőmet, együtt élünk, kár lett volna elrontani ezt egy kicsi botlással. Emberek vagyunk, hibázunk. Nemsokál hozzámjön a csaj. :P 26/F

2021. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Igen, megcsaltam ezerszer, leginkább férjezett asszonyokkal és semmit sem bántam meg!
2021. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
91%
Volt amikor lebuktam, volt amikor nem. Sose bántam meg.
2021. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!