Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányokat szokták puncin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat szokták puncin rúgni? Egyáltalán hatásos?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
egy verekedős játékprogramban van, hogy nők ellen kell bunyó7zni. ugyanazokat a rúgásformákat lehet alkalmazni minden ellenfélnél. így a csajok punciba rúgása is ugyanúgy kifekteti őket, mint a csaávók tökönrúgása
2021. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

A mortal kombatra gondolsz, a spárgázó csajra? uhh az fájdalmas lenne

Vagy a Dead or Alive-ban Rachel taposására?

:)

2021. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer véletlenül oda könyököltem egy lánynak. Be is lilult neki, meg sokáig fájt.
2021. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tengerparton matraccsatáztunk, és amikor felborítottak minket, a mellettem fekvő srác sípcsonttal alámrúgott. Sikerült a legérzékenyebb ponton eltalálnia. Gyakorlatilag elsüllyedtem a vízben, mint egy darab fa, végül alig tudtam feljönni. Annyira fájt, hogy szó szerint lebénultam tőle. Nem volt kellemes. Még utána is percekig csak kapaszkodtam a matracba, mert mozdulni se mertem a fájdalomtól.

Szóval a szokták helyett az "előfordul" szót használnám, és nálam elég hatásos volt :D

2021. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha azt kérne egy lány, simán pun in rugnam.
2021. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon is hatásos tud lenni, akit puncin találnak az utána mindjárt visszavesz magából az tuti:)
2021. szept. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, de nem annyira, mint egy srácnak
2021. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, éppen azért mert nem túl hatásos. Fáj, fáj, de ahhoz képest amit egy sráccal tesz egy tökönrúgás, semmiség.
2021. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!