Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az a maximális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi az a maximális súly amit elfogadhatónak tartotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg fogyókúrázom és kíváncsi lennék hogy hány kiló az ami szerintetek még elfogadható/vonzó egy 172 centis lánynál? Változtatni akarok az életemen, tetszeni akarok a férfiaknak és azt akarom hogy ÚGY nézzenek rám, csak jó lenne tudni hogy a többségnek mi jön be... Persze, nyilván fő az egészség és hogy én jól érezzem magam a testemben, de na, azért tudni szeretném.. előre is köszi a válaszokat! :)

#egészség #fogyókúra #Szexiakaroklenni
2021. szept. 12. 13:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%
Úgy érted mi az a minimális súly? :D
2021. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Szóóóóóval folytatom így tovább a fogyókúrázást és az izomépítéssel kellene még többet foglalkoznom és akkor oké leszek? A célom meg legyen kb 70 kiló? Bocsi, csak kell egy ilyen cél amit mérni tudok :D
2021. szept. 12. 14:03
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
60
2021. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék rád! Most is és esetleg majd 70 kg-osan is! f.
2021. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a legnehezebb csajom 55 kiló volt. Nem is kellene már nehezebb, én ezt szeretem. Persze biztos van akinek a nagy mell és fenék és sport miatt van tömegfeleslege, de túlsúlyos nő tuti nem kell soha.

Lehet lepontozni, de attól még ez van.

2021. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#15 Őszinte véleményt kértem, megkaptam. Neked ilyen az ízlésed és az ízlésedet nem fogom lepontozni hanem figyelembe veszem és tiszteletben tartom :) Köszönöm szépen :)
2021. szept. 12. 14:22
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
Konkrét számokat nem tudok mondani! Voltam már 93 kg-os lánnyal is, aki nálad alacsonyabb volt! Fantasztikusan jó volt vele a szex!
2021. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fogyóķúrázól és nem sportolsz, nem lesz rajtad izom és soha nem lesz jó alakod. Csak egy tanács.
2021. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
#18 Elnézést hogy félreérthetöen írtam. Nekem a fogyókúra az amikor megpróbálok lefogyni, ha csak az evésre figyelnék, akkor a diétázást írtam volna... Jogos, nem kifejezetten az edzésen volt a legnagyobb hangsúly, de próbálok minél többet mozogni is :)
2021. szept. 12. 14:38
 20/33 anonim ***** válasza:
62%
csak aztán ha meglesz az eredménye ne panaszkodj h a férfiak csak úgy néznek rád és csak arra kellesz xd
2021. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!