Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az a maximális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi az a maximális súly amit elfogadhatónak tartotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg fogyókúrázom és kíváncsi lennék hogy hány kiló az ami szerintetek még elfogadható/vonzó egy 172 centis lánynál? Változtatni akarok az életemen, tetszeni akarok a férfiaknak és azt akarom hogy ÚGY nézzenek rám, csak jó lenne tudni hogy a többségnek mi jön be... Persze, nyilván fő az egészség és hogy én jól érezzem magam a testemben, de na, azért tudni szeretném.. előre is köszi a válaszokat! :)

#egészség #fogyókúra #Szexiakaroklenni
2021. szept. 12. 13:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Az elszántságodat, akaraterődet és a kommunikációs stílusodat nézve,az én szimpátiámat már így is kivívtad, holott nekem a vékonyabb lányok tetszenek.

Én azt mondom neked, hogy még kb. úgy 20 kg-ot próbálj meg levarázsolni.

További sikeres alakformálást kívánok! 🙂

2021. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
Senki nem méricskéli a másikat. Ha szemre jól nézel ki, akkor mindegy, hogy 70 vagy 80 kilo. Persze kb 60 kg lenne az ideális, de ez lehet hogy irreális elvárás, mert nem olyan az alkatod. Látatlanban, 70 kiloval, szerintem már teljesen jól csinosan fogsz kinézni a 172 centis magaságoddal.
2021. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Éppen ezzel van gond.. a személyiségemmel állítólag nincsen nagy baj, csak a külsőmmel, ezért is akarok változtatni rajta :)


Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat! :)

2021. szept. 12. 15:26
 24/33 anonim ***** válasza:
52%
Ismeretlenül is sok sikert kívánok! De én így is kiváncsi lennék rád, pl egy arc nélküli fotónak örülnék! f.
2021. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

fontos hogy csinálj előtte képeket h hogy is néztél ki hogy lásd közben az eredményt és h formásodsz

de amugy akkora nagy baj a külsőddel se lehet így adatok alapján de ha te mondod oké

2021. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2021. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

#25 Az előtte képek sajnos elmaradtak az elején, de azért próbálom magam a régebbi képekkel összehasonlítani :)


#26 18 éves vagyok, idén töltöm a 19-et...

2021. szept. 12. 15:54
 28/33 anonim ***** válasza:
arcot kitakarva tehetnél fel 1-2 két képet akkor adhatnánk rá véleményt h mi problémásabb terület v mi se
2021. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekem pont jó lennél ezekkel a paraméterekkel, mert pont egy viszonylag magas, duci nő tudná teljesíteni egy titkos kérésem leginkább. :D
2021. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

88 az nagyon sok.


Ha 60 leszel az már jó lesz

2021. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!