Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pszichológusra vagy plasztikai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusra vagy plasztikai sebészre van szükségem?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem szeretem a melleimet. Már regóta így van, amióta elkezdődött a pubertás. Most 23 leszek, de még mindig nem vagyok velük kibékülve. Nem szeretem, hogy vannak. Lapos mellkast szeretnék. Mindig ha sikerül fogynom örülök, mert azok is lejjebb mennek, de sosem eléggé.

Most, hogy picit híztam meg nagyon zavar. Borzalmasan. Undorodom tőlük.


A kérdésem az lenne, hogy inkább pszichológushoz kellene fordulnom, vagy pkasztikai sebészhez? Nem tudom mi ennek az oka, att sem, hogy mentálisan helyrerakható vagyok e. Szerintetek?



2021. szept. 15. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre pszichologus. Feltárja a probléma gyökerét. De egyáltalan nem biztos hogy sikerül átformálni a a lelked,hogy elfogadd.


Aztán plasztikai sebész.

2021. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg ban a probléma te inkább fiú testben élnél!
2021. szept. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fiú testben akarnék élni. A nemiszervemmel pl semmi bajom.
2021. szept. 15. 07:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elsőre egy pszichológussal kellene próbálkozni, aztán ha nem működik, akkor menj tovább.

És amúgy az okát nem is sejted? Csak érzel valamit, hogy azért zavar mert..., vagy nem?

2021. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, olyan érzésem van, mintha nem oda illene. Mintha nem hozzám tartozna. Nincs rá szükségem és zavar. Sőt, esetenként undorodom is tőle. Nem szeretem megfogni, és azt se szeretem ha a párom megfogja. Nem esik jól, ha dícséri.
2021. szept. 15. 07:27
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológushoz. Ez nem normális gondolkodás egy nőtől. Plasztikai sebészhez semmi esetre sem, ne tedd tönkre a testedet!
2021. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Én se szeretem, szerintem plasztikai sebész
2021. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus
2021. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Csereljunk. Full lapos vagyok, csak ket csunya mazsola az egesz. Annyira gyulolom,hogy en is leszedetnem,hogy tenyleg de tenyleg SEMMI ne legyen ott. en emiatt vagyok bekattanva.
2021. szept. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológus. Testképzavar? Mit jelent a melled számodra? Mi zavar bennük? A formájuk? Hogy nem tudod eltakarni őket? Hogy húsból vannak? Konkretizáld.
2021. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!