Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők! Kaptatok már itt (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kaptatok már itt (nem kéretlenül) olyan farokképet, amire tényleg azt gondoltátok, hogy szép?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Milyen szerintetek egy tökéletes pénisz?
2021. szept. 26. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Itt? Ugyan már,kicsi és ronda farkakat küldözgetnek ugyanazok az emberek már évek óta.
2021. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem, mert eleve ellenszenves ez az egész, így tetszeni sem tetszik.

Milyen a tökéletes? Aminek a gazdája nem a saját farkával van elfoglalva, hanem ránk, nőkre is figyel.

2021. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem kaptam meg itt olyat, ami tetszik.

Eleve random palik farka nem erdekel.

2021. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én kértem, hogy szemügyre vehessem,de nem kaptam.😃
2021. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig azt hinné az ember a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb belefutottok legalább egy ilyenbe.
2021. szept. 26. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, nem tudom, sose nyitom meg őket, hanem tiltom a felhasználókat, majd törlöm az üzeneteket. Nem érdekel ismeretlen kéretlen farka, nézzen ki akárhogy.
2021. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem.Amúgy sem érdekel idegen pasi farka.
2021. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén? Igen. A legtöbb igénytelenül fotózott, koktélvirsli kategória. Nameg gyanúsan innen-onnan lopott képek is előfordulnak néha. De néha látok 1-2 olyat, ami szép nagy, jó az íve, esztétikus. Nyugtázom, de nem reagálok, és nem izgat. De nem leszek álszent, láttam már szépet itt. Párom is van, akinek pont tökéletes, szóval nem vagyok rászorulva.
2021. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a korrekt választ! :)
2021. szept. 26. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Csak egy infó a többi pasinak aki rákattintott erre a kérdésre. Az első válaszoló igazából pasi, beszéltem vele.
2021. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!