Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok, ti tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, ti tényleg csak a helyes fiúknak adtok esélyt, sosem gondoltatok még arra, hogy egy átlagos vagy ronda srácnak is ideje lenni esélyt adnotok az ismerkedésre, tényleg ennyire naivak vagytok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 18:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
haver, annak adnak esélyt aki odamegy...
2013. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
De. Nem.
2013. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező! Kiváncsi lennék hogy te járnál e vele:

[link]


16/f

2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Aki nem tetszik külsőre egyáltalán, abba nem táplálok hiú reményeket. Ez szerintem teljesen logikus, utána meg én leszek a szarfej, mert csak hülyítettem... hát kösz, nem.

De tetszett már nekem átlagos srác is.

2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

3-as, ilyen csúnyát én még lányba sosem láttam, de fiúban sincsenek szerintem olyan rondák, amennyie a lányok szretik kigúnyolni meg lerondázni például sok srácot, aki bepróbálkozik náluk. Aztán szegény srácok meg öngyilkosok lesznek vagy csak totál elmegy az önbizalmuk is a további próbálkozásoktól.

Hiába van az, hogy mi fiúk nézzük állítólag jobban a külsőt, mégis a lányok azok, akik jobban válogatnak tapasztalataim szerint.

2013. máj. 9. 18:18
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy szemét vagyok, de nekem fontos, hogy jól nézzen ki. Nem lehetek olyannal, akit nem tudok teljesen elfogadni, mert nem tetszik. Volt már olyan is, hogy egy fiú senkinek nem tetszett, nekem mégis bejött.

Viszont a mai lányok inkább a pénzre és a kapcsolatokra (ki kinek a kije) hajtanak..

2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

1. merjen odajönni, és ha nem bunkó, szívesen beszélgetek vele

2. legyen benne valami szimpi, és akkor általában mégegyszer találkozunk

3. ha minden oké, továbbléphetünk :)


amúgy a legtöbben attól vannak ki, ha elutasítják, pedig megvolt a lehetőség az ismerkedésre...

nálam az ismerkedésre mindig van lehetőség, de ha valaki elrontja, az hadd ne már az én hibám legyen, ha ezután elküldöm...


L

2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok. majdnem két éve járunk a mostani barátommal és amikor megismertem, egyáltalán nem tetszett. még rondának is tartottam picikét. de aztán el kezdett nekem udvarolni és egyszerűen nem tudtam neki ellen álni..szóval nem, nem csak a helyes fiuknak adunk esélyt. aki pedig igen..azzal törődni se kell.
2013. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak úgy nehéz figyelmen kívül hagyni, ha a csajok 99%-a csak a külsőre megy, az a maradék 1% meg olyan jól el tud bújni, hogy az ember csoda, ha megtalálja nagy nehezen...
2013. máj. 9. 18:31
 10/33 anonim ***** válasza:

Na, most elkezdem leírni a sztorit. Én 26 éves nő vagyok, és elég sokszor tetszenek nekem meg olyan férfiak, akikre mások azt mondják, hogy: "Fú, de ronda egy pasi, te meg tök szép vagy, hogy vonzódsz hozzá?" DE az én szememben nem ronda, hanem szép, és vonzódok hozzá. Ez a félreértés forrása, mert azt mondom, ha szóba kerül a téma, hogy olyan pasiknak adok eséylt, akik tetszenek nekem, és akikhez vonzódom. És ebben a mások által csúnyának megbélyegzett férfiak is benne foglaltatnak vala. Persze akik ezt nem tudják, rögtön azt hiszik, hogy nekem csak a jóképű palik kellenek, és rögtön lehurrognak, pedig csak arról van szó, hogy más a klasszifikációs rendszerem!

Na, leírtam a sztorit.

2013. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!