Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van esély így párt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély így párt találni?

Figyelt kérdés
Pasi létemre nem igazán szeretem a normál aktust, de az orális szexet nagyon-nagyon. Imádom kényeztetni a partneremet, nagyon felizgat.

2021. nov. 5. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen van, ettől még hasznos ha dugni is tudsz nem csak nyalni 😅 Ja és ne úgy keress párt hogy helló Döncike vagyok és imádok nyalni. A szexuális részletekkel bőven ráérsz akkor foglalkozni amikor már megvan a szimpátia, bizalom, vágy ama foka hogy ez egyáltalán szóba kerülhessen. Ha előtte hozod fel akkor lepattint az összes nő.
2021. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen van esélyed.

Egyszer valaki itt a következőket mondta:

Az igazán nagy kincs mindenképpen az a férfi, aki nagyon jól tud nyalni, mert azt még 70, de akár 80 évesen is lehet.

A merevedés viszont 60-65 fölött már nagyon problémás. Sőt. Sajnos van akinek már 50 fölött is.

Ha megismerkedsz valakivel, nem kell ezzel kezdeni a mondandódat, elég ha ez majd menet közben kiderűl.

Nem csak te vagy ezzel így. Nekem is nyalakodás fétisem van, de nem csak oda, hanem az egész női testre kiterjedően.

Ez van. 🤷‍♂️

2021. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én simán ellennék dugás nélkül, nekem elég az orál (oda-vissza), de a pasimnak kell a szex is...
2021. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú.

Én örülnék egy ilyen nőnek, aki vanilia szex párti.

Mindent a kéznek, mindent a nyelvecskének. 😝🤭

2021. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!