Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi ha antiszociális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ha antiszociális, az miért eget rengető bűn, hogy nincs barátja, miért nem akkora baj, ha egy nő ilyen (sok nőt ismerek, aki ilyen, lett nagy dumás párja, fordítva szinte csak 1 et ismerek)? Párt találni férfiként így semmi esély?

Figyelt kérdés
Már ezen nem tudok 29 évesen változtatni, már ebbe beletörődtem. De párt még szeretnék. Minden más megvan, munkahely, saját élet. De nem vagyok beszédes, barátságos.
2014. máj. 16. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is antiszoc vagyok. Annyi a különbség, hogy nő vagyok és nekem nem is kell társ.
2014. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ritka az ilyen. Én csak azt tudom, hogy lányok, akiket ismerek és ilyenek, hogy szinte meg sem mukkannak, majd mindnek van egy extrovertált párja, nem olyan visszahúzódó, mint ők. Valahogy ezt az összes nő elvárja, és ha egy férfi nem ilyen, akkor nem hajlandó párját látni benne, pedig lehet értékes, okos ember. Ellenben ismerek 6 ilyen nagyon visszahúzódó srácot, csak egynek van párja, az is egy visszahúzódó lány.
2014. máj. 16. 21:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok tisztában az "antiszociális" kifejezés jelentésével.
2014. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó, társaságkerülő, magának való. Mondjuk én ennek közepes változatában szenvedek, mert munkahelyen szoktam beszélgetni másokkal. Tehát nem vagyok szótlan, de egy barátom sincs ettől függetlenül, hiszen a munkahelyem 40 felettiek vannak csak, én vagyok egyedül 29. Amúgy meg kis városban lakok, jó ha 2 ezren élnek itt, nincs lehetőség semmire. De munkahely ideköt, nincs mese.
2014. máj. 16. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lennék? Ki nem állhatok emberek között lenni, nem vágyok társas kapcsolatokra. Ha ez nem antiszoc viselkedés, akkor mi?
2014. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de majd csak lesz neked is párod, ha egyszer majd te is akarod azt. Szurkolok.
2014. máj. 16. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavarna, hogy nem barátságos. Akkor velem sem lenne az? Az olyanból nem kérek, köszi....

Egyébként, az első meg is döntötte a mindennőnekilyenkell elméletedet, leírta, hogy neki nem. Akkor most?

2014. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De az a nem barátságos, nem jelenti azt, hogy a párjával ne lenne az. De az biztos, hogy nem fojtaná meg a szeretetével a barátnőjét, mert nem annyira barátságos.
2014. máj. 16. 23:01
 9/14 anonim ***** válasza:

- Nem vagytok tisztában az "antiszociális" kifejezés jelentésével.

- Visszahúzódó, társaságkerülő, magának való.


Nem. Nesze: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2014. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ha antiszociális vagy, férfiként azért nehezebb párt találnod, mert gondolom nehezen kezdeményezel. Az antiszoc nőknek azért könyebb, mert könyebben találnak olyan fiút aki kezdeményez, és nekik nincs más dolguk, csak úszni az árral...

Antiszociálisként könyebb a már meglévő baráti/ ismerettségi körből választani... Könyebb közeledni, és már van egy alapja a kapcsolatnak.

2014. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!