Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A rocker, punk, hippi csajokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker, punk, hippi csajoknak manapság is szőrösen van hagyva a puncijuk?

Figyelt kérdés
A lázadás a termeszetesség mennyire maradt meg. Vagy már divat lett nálatok is a csupasz punci?

2021. nov. 15. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nincs összefüggés. A lázadásnak nem eleme, hogy undi szőrösek legyünk.
2021. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
És be is van gondolom zselézve meg pinkre van festve. Szabad megkérdeznem az összefüggést?
2021. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Én 2 naponta borotválom, de nem feltétlenül azért, mert ez a "divat", hanem mert én is jobban szeretem így, sokkal kényelmesebb és jobb érzés.

De eleve a hippiknek sincs köze a rockerekhez, punkokhoz. A hippik valóban természetesebben néznek ki, de az "alternatívabb" stílusokban eléggé elterjedt pl a smink, meg a színes haj, piercingek, tetkók... Én imádom ezeket, de nem szó szerint természetesek.

2021. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Régebben... Amikor a disco-s lányok csupasz puncisak voltak a rocker lányok (akikhez volt szerencsém) többnyire szőrös puncisak voltak.
2021. nov. 15. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem szőrös pedig nem vagyok rocker.
2021. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
régen sokan lóháton is jártak, ma már ez kevésbé megszokott...
2021. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én jópár éve élek punk-ként, elég sok hasonlót ismerek, de a punkok között még pasiban sem láttam soha olyat akinek szőrös volt lent. Sőt, inkább mindenhol szőrtelen.

Eleve a legtöbb punk, de szerintem rocker is, bír pár tetkóval, már csak emiatt is szőrtelenítenek sokan.

2021. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

"Amikor a disco-s lányok csupasz puncisak voltak a rocker lányok (akikhez volt szerencsém) többnyire szőrös puncisak voltak."

nem tanultad még meg, hogy a GYK közönsége szerint semminek nincs köze semmihez? :D

2021. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor ok:-)
2021. nov. 15. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sincs összefüggés, lehet pár százalék van a rockerek lányok javára. Mármint szőrben. Én állandóan rocker lányokkal járnék e miatt, ugyanis a természetes jön be.
2021. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!