Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kerekesszékes fiúval, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerekesszékes fiúval, hogy működik a szex illetve miben más egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi! Gördülékeny lesz!
2022. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Szopni ülve is lehet.
2022. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem tudom, hogy akinek az alteste le van bénulva, nos... akkor "az" sem működik nyilván. Akkor viszont hogyan lehet kielégíteni?
2022. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

3# lehet, de ebben nem vagyok biztos... illetve attól is függ, hogy konkrétan mi okozta/ okozza a problémát.

Biztosan nem egyszerű, de szerintem erről is beszélni kell előbb utóbb egy ilyen helyzetben.

Nekem anno volt egy rövid ideig egy vak, de nagyon szép barátnőm. Minden oké volt, de 2 hónap után összetörtem, mert egyszerűen tudatosult bennem, hogy engem sem fog sosem látni, plnehy közös gyermekünket sem, stb. Pedig ő állította, hogy a kezével " lát", sokmindent meg tud különböztetni, arcokat, bármilyen formákat.

Szakítottam, de a mai napig a lelkemben nem bocsájtottam meg magamnak, hogy megfutamodtam... borzalmas érzéseim vannak még most is, hogy leirom.... pedig eltelt kb 20 év....😥

2022. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és kérek mindenkit, hogy bunkó, ironikus válaszokat inkább merre!! Köszi, 4# es
2022. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Én is kíváncsi vagyok és szívesen megismernék kerekesszékes lányokat, fiúkat. Érdekel a téma, annyira, hogy én is vettem egyet, hogy néha kipróbáljam, elmenjek a városba kerekesszékes kalandokra, emellett szexuális téren is vonz.

21/F

2022. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindent meg lehet oldani, ha nektek jó.
2022. ápr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan érdekel a kérdés, javaslom a könyvet: Magánélet kerekesszékben

neten pdf-ben olvasható

2022. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mélybenyomás ***** válasza:
85%
Én voltam kerekes székes nővel, a lábait nem tudta mozgatni, de azon kivűl mindent , a szex is jó volt vele élvezte is és nagyon szexmániás volt.. Szopni kimondattan szeretett..
2022. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Stephen Hawkingnak működött a szerszám.
2022. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!