Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti randiznátok egy mozgáskorlátozott lánnyal? (pl. végtaghiányos, de nem kerekesszékes)

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 20:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
14%
Nem. :D
2018. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, még nem kerültem ilyen helyzetbe.

De végülis miért ne?

33/F

2018. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne, ha amúgy is bejön? Csak vitánál ne vágjon kupán a műlábával/műkezével!
2018. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem zavarna az a hiányossága? Mondjuk, ha később komolyabbra fordulna a dolog? Terveznétek egy ilyen nővel hosszútávra?
2018. nov. 14. 20:35
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ismerkedni minden kép. A folytatás mi lenne? A személyisége megfogna, eltudnám fogadni.
2018. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha amúgy egy hullámhosszon lennénk, és jól megértenénk egymást - ami ugye amúgy is szerintem fontos akkor simán randiznék vele. Még össze is házasodnák vele. Mindenkinek vannak hibái - ilyen az élet. (33/F)
2018. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A legtöbb sérült ember nem csak testileg, de lelkileg is sérült? Nem tekintenétek kihívásnak? Sokan közülük önbizalomhiánnyal rendelkeznek, pont azért, mert félnek, hogy ha más meglátja azt a hiányos végtagot, rémisztőnek fogják tartani és jobb szeretik takargatni.
2018. nov. 14. 20:47
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Attól félnék inkább hogy ha valami később rosszul jönne ki csalódást okoznék neki. Lehet nekik kevesebb lehetőségük van, és ezért szerintem nagyobb felelősséggel jár velük kavarni.
2018. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha jó ember lenne és megfogna, akkor igen.


Megsúgom halkan. Legutóbb egy kis vézna, törékeny, látássérült lány tetszett meg. :) Szóval...

2018. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nyitott vagyok új emberekkel megismerkedni, és ezen nem változtatna az, hogy mozgáskorlátozott-e az illető, vagy sem. Ha pedig szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor nincs elvi ellenvetésem.

23/f

2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!