Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor felvetettétek a másikna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor felvetettétek a másiknak, hogy a barátságotokból, legyen barátság extrákkal kapcsolat. Hogyan zajlott ez a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Tudjátok én (mozgássérült emberként) sosem kerültem ki a barátzónából. Ha egyszer oda kerültem, akkor ott is ragadtam. Ha pedig szexpartner keresőn ismertem meg valakit, akkor az ember tudja miért van ott egy ilyen oldalon. Szóval nekem sosem volt barátság extrákkal kapcsolatom. És elképzelni sem tudom hogyan zajlódat egy ilyen beszélgetés…

- Eddig jó barátok voltunk. Mi lenne, ha holnaptól szexelnénk is?

Ez igy elég hülyén hangzik…

Ezért érdekelnének a ti történeteitek.



2022. jún. 10. 11:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az esetek többségében nem felvetik, hanem az adott szituációban, helyen és időben jön magától, megtörténik (sokszor van benne némi alkohol is). Utána szokás megbeszélni a hogyan továbbot. A testi vágy nem megbeszélés alapján szokott jönni, hanem belülről.
2022. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11 -es oké értem persze. Lényeg a spontaneitás! Hát ez az, ami velem soha nem fog megtörténni. Nekem mindig hosszú idő az, ahogyan erotikus helyzetekbe kerülök. Hiszen nekem mozgássérültként előbb el kell fogadtatnom magam. A „legrövidebb” helyzetem is, amiből szex lett az is egy hét ismerkedés után történt. Hát már erre sem lehet azt mondani, hogy spontán volt…
2022. jún. 10. 13:29
 13/23 anonim ***** válasza:
#12 a spontaneitás nem azt jelenti hogy megismerést követő 2 percen belül már dugsz is. Az a szitu spontán amikor már ismered, megvan a bizalom és hirtelen elcsattan az első csók.
2022. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#6# vagyok.

Azt kifelejtettem a sztoriból, hogy férfiak voltunk mind a ketten.Ilyen csodálatos és igazi férfibarátságot nem éltem meg.

Remélem, még lesz részem hasonlóban, bár bizalom és kellő ismeretség nélkül biztosan nem menne....

2022. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Tudom mire gondolsz 13 -as. De nekem ilyen spontán dolog sosem volt.

Mert azokkal a nőkkel akikkel csókolóztam velük előtte mondjuk hosszas netes ismerkedés után már kialakultak az érzelmek. Tehát spontán váratlan csókom még sosem volt. Már olyannal, akitől nem számítottam rá. Mert addig nem tudtam, hogy érez irántam. Értesz?

2022. jún. 10. 14:01
 16/23 anonim ***** válasza:

- Szeretnék egy elég kényes kérdésről megkérdezni a véleményedet, de aggódok, hogy nem fog-e rámenni a barátságunk?

- Kérdezz nyugodtan, nem hiszem, hogy olyat tudnál mondani, amitől megutállak.

- Jó ideje barátok vagyunk, egyikőnknek sincs párkapcsolata, és talán külsőre is vonzódunk egymáshoz. Mit szólnál egy barátság extrákkal jellegű kapcsolathoz?

- Ne haragudj, de nekem ez nem menne. De ettől még jó barátom vagy. <3


Nagyjából ennyi. Azóta is jó barátok vagyunk.


Évekkel később egy másik lány barátomnál is bepróbálkoztam. Hasonló módon közelítettem meg a kérdést, csak a válasza az volt:

- Én benne lennék, de nem zavar, hogy nem vagyok a legszebb, és kövér is vagyok?

- Dehogy vagy kövér, és miért ne lennél szép? Egyébként is: nekem ez attól jó érzés, hogy olyannal csinálhatom, akihez közel állok.

- Akkor rendben, szerintem én is élvezni fogom.


És ez tart már egy éve. :-)

2022. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#15 igen értelek, s a pszichés okát is. Mindazonáltal ha van egy bevált "recept" út ami eddig bejött és haladni tudsz vele akkor miért akarsz másikat, számodra idegen terepet kipróbálni amelyiken bizonytalan vagy?

Ha van egy friend viszonyod ahol a másikban nincs meg a tűz akkor ne próbálj rá a csókra! Próbáld vele ugyanúgy alakítani mint azokkal akikkel ismerkedtél. Suszter maradjon a kaptafánál.

2022. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17 -es :) Nem én már nem akarok változtatni semmin. Öreg vagyok én már ahhoz :) (40)

Csupán a kíváncsiság hajt. Mivel nekem még sosem volt olyan barátságom, ami átalakult barátság extrákkal dologba, így érdekel hogyan zajlott az, ami után minden megváltozott…

Ez csak puszta kíváncsiság. Ennyi…

2022. jún. 10. 14:17
 19/23 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot nektek 16-os :)
2022. jún. 10. 14:28
 20/23 anonim ***** válasza:
Velünk úgy alakult, hogy nagyon jó barátok voltunk és elmentünk a baráti társaságunkkal nyaralni. Egyik este többet ittunk és lefeküdtünk. Aztán megbeszéltük, hogy ezt folytatjuk. 3 évig tartott. Most van mindkettőnknek párja, de ugyanolyan jóban maradtunk mint előtte.
2022. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!