Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor felvetettétek a másikna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor felvetettétek a másiknak, hogy a barátságotokból, legyen barátság extrákkal kapcsolat. Hogyan zajlott ez a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Tudjátok én (mozgássérült emberként) sosem kerültem ki a barátzónából. Ha egyszer oda kerültem, akkor ott is ragadtam. Ha pedig szexpartner keresőn ismertem meg valakit, akkor az ember tudja miért van ott egy ilyen oldalon. Szóval nekem sosem volt barátság extrákkal kapcsolatom. És elképzelni sem tudom hogyan zajlódat egy ilyen beszélgetés…

- Eddig jó barátok voltunk. Mi lenne, ha holnaptól szexelnénk is?

Ez igy elég hülyén hangzik…

Ezért érdekelnének a ti történeteitek.



2022. jún. 10. 11:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Köszi :) (#16)
2022. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nálam az volt,hogy a kolléganőmmel folytattam kapcsolatot.Szeretői kapcsolat volt,mert nekem van feleségem.Ő egyedülálló volt.Természetesen tudta,hogy én házas vagyok.

Kb.8 hónapig tartott a kapcsolat,majd szakítottam vele.

Nem is ez a lényeg,hanem itt jön képbe a kérdésed.Miután vége lett,ő ajánlotta fel a barátság extrákkal opciót.Közölte,hogy neki az is megfelel,ha időközönként meglátogatom,és szexelünk.

2022. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Velem ugy alakult egy ilyen kapcsolat, hogy egy barátnőm és a barátja felmentünk egy közös barátjukhoz, én is ismertem a srácot 2 hónapja de nem beszélgettünk valami sokat, szia, szia,hogy vagy. Kb ennyi volt. Aztán ittunk kicsit. A barárnőm meg a barátja haza mentek nekem meg még volt italom és elég jól megtaláltuk a közös hangot az illetővel, igy maradtam. Aztán kérdezte, hogy fekszünk e le, hát mondtam igen. Megcsokolt és bevitt a hálóba. Megtörtént a dolog. Reggel persze furán éreztem magam mivel részemről ez egy egyéjszakás kalandnak indult és nekem még nem volt ilyen. Eltelt pár nap. Beszéltünk, és mondta a srác, hogy beszéljük meg ami történt. Elmentünk ebédelni. És mondta, hogy mivel, nekem is meg neki is vannak szükségletei mi lenne ha folytatnánk ezt igy. Mondtam, benne vagyok.
2022. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!