Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megkérdeznétek a párotokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdeznétek a párotokat, mi a legtitkosabb szexuális vágya, és azt válaszolná, hogy a hármas szex, mit reagálnátok? Tehát nem azt mondaná, hogy csináljátok hármasban, hanem a kérdésre válaszolva mondaná el, hogy erre vágyik.

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Megmondanám, hogy sajnálom, de ez nekem nem férne bele. Ha úgy érzi, hogy ez egy lemondhatatlan vágya akkor szakítás, mert nyilván egyikünknek sem jó, ha az egyik kielégületlen. Ha nem érzi szükségesnek, csak ilyen fantázia szint, akkor halad tovább a kapcsolatunk
2022. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Én mindenképpen szakítanék, mert az, akinek ez beleférne, sőt, titokban vágyik rá, nem ideális partner számomra.
2022. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Én benne lennék. :DD
2022. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
86%

Nem kérdezek ilyeneket.


40+/N

2022. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kort és nemet írjatok! Bocsi azt elfelejtettem.

4

Ha nem tudom nem fáj :xd

2022. júl. 24. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdeznék ilyen hülyeségeket. De ha már így alakulna, másnap hazavinnék egy jóképű kockás hasú pasit. Végülis csak a létszámot adta meg😉

40N

2022. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Felőlem verje erre a fantáziára, amíg a valóságban tud viselkedni és nem tervezget megcsalást, vagy amiatt szakítást, mert én nem hármasoznék és mert azt se akarnám, hogy másokkal tegye meg, amíg együtt vagyunk.

Ha csak erre gondol, akkor oké. Az nem lenne oké, ha valamelyik barátnőmre fantáziál látványosan és esetleg még mondja is nekem, hogy rá szokott gondolni, akár hármasban. Na utóbbinál én szakítanék, ennek a csírájára sincs szükségem.

2022. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Benne lennék, de csak egy plusz pasival. Nővel nem.

N/26

2022. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki.

Mivel szoktam többesezni, ezt már az elején tudná rólam, nem kellene kérdeznie.

F37

2022. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi már beszéltünk róla, hogy kipróbálnánk, mert hajt a kíváncsiság. De mivel belegondolva sem én, sem a férjem nem akarja, hogy másik hölggyel/ férfival kerüljünk szexuális aktusba, így ez csak elméleti szinten valósul meg. De nem bánom. :)
2022. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!