Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Főleg lányoktól kérdezem, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányoktól kérdezem, el tudnának-e képzelni olyan életet, hogy hármasban élnek együtt egy másik lánnyal és egy pasival?

Figyelt kérdés
Tehát nem az a kérdés, hogy alkalmilag hármasban szexelnétek-e, hanem, hogy ezt az "édes hármast" kiterjesztenétek az életetekre?

2017. márc. 22. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Hahaha

Nem!

Egy párkapcsolat két emberről szól. Hosszú távon teljesen elképzelhetetlen. Két nő simán kinyírja egymást akkor is, ha csak lakótársak. Családalapítás persze szóba se jöhet.

Gyakorlatilag csak hátrányai vannak, egy jó dolog nincs benne. Mármint női szemmel. ;)

2017. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért is lenne ez nekem jó?

Max a pasinak ...

2017. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigi válaszokat. Igazából voltam ilyen élethelyzetben és láttuk előnyeit. :-)


Más kérdés, hogy egy idő után már nem volt fenntartható a dolog érzelmileg.

2017. márc. 22. 10:02
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, írok neked pivit, érdekel ez a téma, és kérdeznék :)
2017. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Kizart dolog. Akkor mar maximum egy masik ferfival. Nem tudnek egy masik lanyt elviselni magam mellett. Egy masik ferfit meg nyilvan a parom nem. De szerencsere nekunk nagyon jo kettesben is ;3
2017. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudnám elképzelni.

20N

2017. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem,de 2 pasival már igen.

20/L

2017. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

A mi kultúránkban a házasság EGY nő és EGY férfi kapcsolata.

2017. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Én is éltem ilyenben korábban, és volt benne jó is, nekünk hosszútávon nem működött, de ez nem jelenti azt hogy senkinek se fog, kicsit másfajta beállítottság kell hozzá mint egy "kettes" kapcsolathoz, de ismerek olyat akinek ez jól működik. :)
2017. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom ehhez az kell, hogy a két nő is vonzódjon egymáshoz érzelmileg. Így még el is tudom képzelni h működhet (nem velem).

Ha viszont a két nő osztozkodik az egy pasin, ott nincs szerelem, anélkül meg nincs sok értelme egy kapcsolatnak sem, akárhányan is legyenek benne.

(A többnejűség/többférjűség általában kényszerből alakul ki egy kultúrában)

2017. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!