Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen gyakori, hogy 12-13 évesek már nem szüzek?

Figyelt kérdés
És általában tényleg idősebb a partner, ha lányról van szó? Pl. 16-17 éves a fiú? Ezt helyeslitek? Olvastam itt olyanokat, hogy 13 évesen voltak ilyen-olyan dolgai egy 17 éves fiúval, de lefeküdni nem feküdtek le és nem élte meg traumaként. De páran írták, hogy ennyi idősen már szexeltek is és nem bánták meg. Mi ilyenkor a helyes? Engedni kell ezeket a dolgokat?

2022. aug. 5. 01:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%
#10 vagyok megint: azt hozzátenném, hogy akkor nagyon szerettem azt a fiút. Igazi első szerelem volt. Kb. 7 hónapot vártunk azzal, hogy megtörténjen, szóval szerencsére a mai napig nem mondhatom azt, hogy abszolút bánom és meggondolatlan voltam, esetleg csak "menő akartam lenni". Rengeteget csúfoltak is miatta akkoriban, de teljesen beszippantott a rózsaszínköd.:)
2022. aug. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#10-11 Én ennek örülök, hogy nem bántad meg, de egy 12-13 éves akkor is túl befolyásolható, egy 20-21 éves meg nem is tudom mit képzel magáról, hogy csak egy ilyen korú kislányt tud felszedni? Sajnálom az olyan lányokat, akiket idősebb fiúk saját nyomorultságukra(Már bocsánat) használnak, még ha nem is rossz szándékból, hanem mert az ilyenek általában magányosak, amit tökre meg is értenék, de ez akkor sem azt jelenti, hogy gyereklányokra kéne hajtani.
2022. aug. 5. 03:33
 13/30 anonim ***** válasza:
20%
#12 Lehet, hogy magányosok vagyunk, de egy magányos ember megtanulja értékelni azt, ami van, a legtöbb esetben ezek a fiatal lányok is ugyanúgy magányosok. Nem értem, miért akarják sokan elvenni a fiataloktól a boldogságot!? Most az, hogy nem 2, hanem 8 év van köztük, mit számít? Az a lényeg, hogy 2 ember szeresse egymást, a szerelemben a kor pedig nem számít. Persze így, hogy ez illegális ezt észben kell tartani, de ezt remélem egyszer leviszik 11-12-re, az emberek pedig remélhetőleg végre belátják, hogy ebben semmi rossz nincs, HA nem kihasználásról van szó. Kicsit "perverzebb" oldalról is nézve, a lánynak biztos tetszik, hogy egy idősebb fiú taníthatja, a fiúnak meg biztos tetszik, hogy egy fiatal, hamvas bőrű lány testében gyönyörködhet.
2022. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
24%

#7

Onnantól hogy ivarérett meg késztetést érez rá, készen áll. A sok lelkif.ság az már csak bele van beszélve. A mai világban az a fontos, hogy képben legyen a biztonságos szexről meg el tudja dönteni hogy most akarja-e vagy nem meg felismerje a problémásabb dolgokat pl erőszak. Ha normális gondolkodó embert nevelsz 12-13 évesen sem lesz gondja ezzel ha meg egy gondolkodni képteken statisztát az insta fiókodhoz az 20 évesen se lesz ilyesmire alkalmas.

2022. aug. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

Ha itt bárkinek is elhiszel bármit te leszel a legnagyobb balf*sz.

Itt mindenki szövegkörnyezetnek megfelelően akar reagálni,csak hogy jobbnak éreztesse magát vagy kioktathasson.

Nem,nem normális,ha egy 12 éves kisgyerek nem szűz.Legtöbb esetben még nem is menstruál ilyen korára egy kislány.Vannak kirívó esetek,de az ritka.Úgyhogy nem,ilyet nem is szabad engedni,eleve nem tudom mit keresne egyedül egy 12 éves egy kis/vagy főleg egy tőle nagyobb fiú társaságában szülői felügyelet nélkül..

Jó,lehet hogy maradinak tűnik,de b*szki csak 12 évesek nem 22,semmi keresni valójuk egyedül az ellenkező nemmel az iskola padon kívül.Nyílván egy csak haza kísért valaki dolog nem olyan nagy ügy,de szülőként jól át kell gondolnod,hogy miben és hol húzol határt.

Nem az a normális,ha egy gyerek már tizenévesen több f*szt fog mint kilincset,max alacsony,putri rétegekben..

2022. aug. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs rendjén.Pedig itt én is azt olvasom,hogy lepontozzák azt aki szerint egy 14 éves ne aludjon a barátjánál.Amilyen a szülő,olyan a gyerek.
2022. aug. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
0%

35 eves vagyok 13 voltam mikor szexeltem elotte mar tobbszor onkielegitettem otthon. Normalis csaladi korulmenyeim voltak szimplan csak erdekelt.


Egyebkent meg akkoriban is 15 ev korul csinalta nagyjabol mindenki. Nekem a 20 tunik ritkanak (ahogy 1 irta). Meg regen is kesoinek tunt.


Az is szamit talan hogy hol el az ember. En belvarosban szulettem 14 evesen minden oszttarsam bulizni jart koztuk en is. Szerintem most mar nem ez a jellemzo sokkal jobban vigyaznak a szulok (talan nem veletlenul😂)


En jobban felek a jovoben az internettol. Meg kicsi a lanyom de azt mar latom hogy ami egyszer felkerul a netre az ott is marad. En hiaba eltem szexualis eletet nem volt nagydobra verve viszont most ha megmutatja egy lany barmilyet vagy olyat mond ribilesz.

2022. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
31%

16 erdekes ami irsz (18as vagyok)

Mar az a resze hogy attol r*banc mert a szexen jar az esze egy gyereknek. Szerintem ez nem iranyithato. Tisztan emlekszem hogy bizonyos helyzetek izgalomba hoztak vagy ugy ebredtem hogy felfokozott allapotban voltam. Na meg ez hogy "gyerekcsinalas". Te mindig csak akkor szexelsz ha gyereket akarsz? A szex (szeretkezes) kolcsonos oromszerzes.


En is idosebb fiuval voltam bar en nem jartam vele sot minel ismeretlenebb sracot kerestem mert feltem hogy ciki lesz :D vegul nem volt ciki de finoman szolva sem tudja/ tudta egy kisfiu mitol lesz jo egy lanynak. Talan a mostani generacio mar tudja annyi amator videos van.


De altalaban szerintem is idosebb sracok nyomulnak mert a fiatalabbak nem mernek (mertek akkor)

2022. aug. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%
Korai. 12 évesen kezdtem menstruálni. 38 vagyok. A 33 fős általános osztályunkban (az iskola nagyon nem elit környéken volt) 1 lány volt aki szexelt. Ő mondjuk pont 12 évesen kezdte a 14 éves pasijával. A nagy többség középiskolában kezdte el, 15-17 között.
2022. aug. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális! Lehet hogy már 1 éve menstruál, es kezdenek tombolni a hormonjai, es kivancsi, meg azt hiszi ettől lesz nagylány, valójaban az még gyerek.


És lehet nem lesz látványos következménye, de ott a mélyben okozhat komoly gondokat.


Én is pl igaz hogy 19 évesen vesztettem el, de 13 evesen már keményen pettigeltem, amitől felnőttesebbnek éreztem magam. Nagyon szerettem azt a pasit, ő meg csak szorakozott, nem is volt komoly.

Később sose tudtam normális kapcsolatot kialakítani, mindenkire ráuntam vagy megcsaltam, közbe meg szenvedtem, 32 éves koromig sose volt orgazmusom, magamhoz nyulni pedig azota se tudok, ha mas teszi azt meg végképp nem viselem el.

Lehet nem pont ettől van, de nagy eséllyel igen. Bar mostanra a 30as éveim végére több minden helyreállt, még a hűségem is.


De lányos anyaként a hideg kiráz hogy mi lesz ha a kislányom is ilyen korán kezdi...

2022. aug. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!