Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen gyakori, hogy 12-13 évesek már nem szüzek?

Figyelt kérdés
És általában tényleg idősebb a partner, ha lányról van szó? Pl. 16-17 éves a fiú? Ezt helyeslitek? Olvastam itt olyanokat, hogy 13 évesen voltak ilyen-olyan dolgai egy 17 éves fiúval, de lefeküdni nem feküdtek le és nem élte meg traumaként. De páran írták, hogy ennyi idősen már szexeltek is és nem bánták meg. Mi ilyenkor a helyes? Engedni kell ezeket a dolgokat?

2022. aug. 5. 01:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, mennyire leszek kivétel, de 13 éves koromban hirtelen annyira kezdett érdekelni a másik nem (lány vagyok, tehát a fiúk) és az ahhoz kapcsolódó intim dolgok, h az akkor 15 éves bátyámmal pár alkalommal volt egy kis petting. Viszont éreztem, h a szexre nem vagyok felkészülve senkivel (ez estben nyilván nem tesomra gondolok), de a kíváncsiság óriási volt. Szerencsére tesómmal később is meg tudtunk minden intim dolgot beszélni, ez sokat segített amikor pasijaim lettek.
2022. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%
Tudomásom szerint 14 évestől lehet szexelni Magyarországon, vagy valami hasonló.
2022. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen engem a babák érdekeltek.
2022. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Itt mindenki 12-13 eves mar szexelt, akkor is ha 25 eves pasi es meg nem latott puncit :)
2022. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen feküdtem le a 14 éves legjobb lány barátommal. Most már a feleségem.


28/F

2022. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi is több diplomásak vagyunk és 18 felett kezdtük. Az osztályunkban sem volt ez menő. Én is hiszem, hogy IQ kérdése. Mondjuk az IQ-t sem a diploma jelzi.
2022. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
27%
Attól még, hogy sokan nem menstruálnak ennyi idősen, még van, aki igen és, ha ő képes befogadni fejben is egy nagy meleg péniszt a puncijába már 11-12 évesen is bármi félelem, ellenérzés nélkül, akkor felesleges azon agyalni, hogy korai vagy sem, csinálni kell, függetlenül attól, hogy hány éves a srác, pasi, de tény, hogy jobban jár egy olyannal, akinek van némi tapasztalata.
2022. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

22-es vagyok mi a fa**ért kellett le pontozni?! Magyarországhoz hasonlóan további hat európai ország (Ausztria, Bulgária, Észtország, Németország, Olaszország és Portugália) szabályozása szerint a beleegyezési kor 14 év.


Magyarországon 2013 óta azok a 14 és 18 év közöttiek, akik szexuálisan érintkeznek 12 évesnél idősebb, de még nem 14 éves párjukkal, nem büntethetők megrontásért. Azaz a beleegyezési korhatár mindössze 12 év, ha a másik fél fiatalabb 18 évesnél.

2022. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Na ezek a válaszok bőven elegendő okok arra, hogy soha ne akarjak gyereket, pedig vágyom arra, hogy egyszer apa lehessek. De jézusom, komolyan ott tartunk, hogy huszonévesek akarnak 12 éveseket fűzögetni? A 12 éves kislány meg nem a te tulajdonod, ne úgy beszélj egy másik emberről, hogy te őt most birtoklod, vagy ilyesmi, nem kell ha nincs ló jó a szamár is elven "értékelni" őt, mert nincs más, ultra gáz, hogy ha nincs esélyed korodbelieknél, akkor kikezdesz fiatalabbakkal, mert hogy ők még elég naivak, hogy elhigyjék, amit mondasz nekik. Az meg, hogy a saját bátyáddal pettingelsz, jézusom. Akkor már inkább az tényleg, hogy ismerkedjen 13 évesen, de legalább nagyjából korabeliekkel, tehát ilyen 14-15 évesekkel, aztán azzal azt csinálhat, amit akar, csak ésszel csinálja. Biológiailag meg lehet, hogy érett valaki a szexre, de ha az állatokból indulunk ki, akkor a szex a szaporodáshoz kell, egy 13 éves nem áll készen az anyaságra, akkor megkérdezném, hogy normális-e ez szaporodás tanilag, ha már mindent arra fogunk.
2022. aug. 5. 16:18
 30/30 anonim ***** válasza:
29# Ha egy lány/fiú érett a szexre (nem csak biológiailag) Akkor például tegyük fel hogy 14 éves, egy 15 éves-el vagy akár 14 éves-el nyugodtan szexelhet például óvszer-el, ezzel nincs probléma, csak túl sokan meg vannak szokva hogy na régen az én időmben nem így volt stb stb... Az idők változnak.
2022. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!