Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőt szexre rávenni pénzt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt szexre rávenni pénzt ígérve, bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Nem szexmunkásra gondolok, hanem olyan nőre aki nem prosti, de valahogy pénzt ígérve neki, ráveszem hogy szexeljen, pl. úgy hiszi megkapta a pénzt de közben én nem is adtam oda de majd csak később jön rá.


Ez is csalásnak minősül jog szerint?



2022. okt. 4. 21:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
69%

Na, látom a lánynak már van jogi védelme itt az oldalon, akkor én vállalom a kérdező védelmét.


Szerintem felesleges belemenni az elején bármilyen törvényekbe, paragrafusokba, stb

Egy dolog a lényeg: Mi bizonyítható?

Van bizonyíték, hogy megtörtént a megállapodás? Nincs.

Van bizonyíték, hogy megtörtént a szex? Nincs.


Szóval az érintett hölgy akár fejen is állhat, nincs olyan bíróság ahol ez a per megállná a helyét, hiába az itt felhozott törvények...

2022. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!