Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg, hogy nem vagyok képes semmilyen kapcsolatot kialakítani férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szexuálisan bántalmaztak, már régebben történt és szakemberek segítségével már mondhatni "normális" életet élek.

Nem félek már a férfiaktól és tudom nem mindegyikük akar ártani nekem, nem mindegyikük rossz ember, mégsem érzem kész magam egy kapcsolatra. Csak kevesen tudják mi történt velem, de még ők is szó szerint rám akarnak eröltetni egy kapcsolatot, mert szerintük már ideje lenne.

Szerintem viszont nekem még kell idő, mivel még biztosan nem tudnék lefeküdni senkivel sem úgy, hogy ne gondolja arra mit is tettek velem.

Sőt egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy lefeküdjek valakivel.

A szexre nem úgy gondolok mint valami jóra, érthető módon...

Tudom, hogy ez változhat de most még így érzem és nem értem miért akarnak olyat rám erőltetni amit nem akarok.

Főleg mióta láttam azt aki bántott, sőt a közelben él már, kicsit felszakította a régi sebeket, így nekem most inkább arra van szükségem megbékéljek önmagammal.

Hogyan értessem meg velük hagyják ezt a témát?

A családom sem érti meg nem szeretnék úgy élni ahogy ők akarják.



2022. okt. 24. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Boohoo, merítkezz még mélyebben az önsajnálatba, az biztos segíteni fog. Sőt, gyere fel fórumokra, és gyűjts még egy kis sajnálatot másoktól. Minden cseppjét szipukázd ki, hogy tényleg borzasztóan érezhesd magad.


Vagy élj normális életet, friss levegő, marcangoltasd le a bugyid, és lépj tovább. Másokkal is történnek borzasztó dolgok, ennél sokkal borzasztóbbak is, nem körülötted forog a világ, és senki nem köteles egy idő után non-stop sajnálatszeánszt tartani. Jót akarnak neked, mert látják hogy be vagy ragadva egy rossz gondolatspirálba.


Segítettem már én is lánynak szeretve lenni, és megszeretni a szexualitást akinek erőszakb után még abortuszra is kellett mennie. De ehhez kellett, hogy ő is tovább akarjon lépni. Te élvezed a biztonságos sajnálat-buborékot, és ez nem a járható út.

2022. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos erre csak egy és nagyon radikális megoldás van! De annak a kivitelezéséhez, nem biztos hogy minden adott!

Mivel falrahányt borsó, amit kimondasz! Ezért, hátat kellene fordíts, és elköltözz! Más nincs!

2022. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

"1

Mekkora büdös paraszt vagy bzd meg!

2022. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

#3


Mégis én vagyok az, aki segített már ilyen lányon, és a kérdezőnek is jót akarok. Te meg egy senki vagy.

Az önsajnálat sosem megoldás, el kell gyászolni a dolgokat, és továbblépni. Amelyik pszichológus nem ezt mondja, azonnak ki kell vágni a francba, mert azért gyűjti a pénzedet, hogy azt halld amit hallani akarsz, és nem azt amit hallanod kell. Pont.

2022. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek inkább nem válaszolok.

Sosem kértem, hogy sajnáljanak nem szeretném leírni a teljes történetem mert nem kell mindenkinek tudnia.

Biztos ő mindent jobban tud, így rá hagyom az egészet.


2.

Így tettem elköltöztem nem élek velük, egyszerűen így is mindenbe próbálnak bele szólni, úgy érzem az a legjobb ha most tartom a távolságot velük.

2022. okt. 24. 12:30
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#5


Nyilván engedd el a füled mellett a másik perspektívát. Az mindig jó stratégia. Te élvezed az önsorsrontást, legalább magadnak valld be. Segíthet a továbblépésben, ha felismered mi a valódi oka a szenvedéseidnek.

2022. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az emberek már csak ilyenek szeretnek belep.fázni mások életébe, megmondani neki a tutit - a helyett hogy sokszor a saját életüket tennék rendbe.

Idegenek nem tudják mi történt (nem is tartozik rájuk) de azért megy az észosztás a részükről. Ne foglalkozz vele. A pasiktól azért mert meg akarnak búbolni, a nőktől azért mert a saját életmintájukat akarják ráderőltetni.

A szüleid meg gondolom tudnak arról mi történt nem? Mond meg neki még nem állsz készen és pont. Ettől még szeretnének unokát, de ez van.

2022. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7.

Tudják mi történt és van egy unokájuk...

Ők csak azt hiszik 27 évesen már férjnél kellene lennem, és stb... Úgy ahogy anno ők éltek.

2022. okt. 24. 12:39
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#7


A kérdező azért jött ide, egy nyilvános fórumra, hogy idegenek véleményét hallja. Ezt nevezheted 'észosztásnak', vagy aminek akarod, de attól még ezen a tényen nem változtat. Szóval idejön, és igazából csak azt hajlandó meghallani, amit hallani akar, mert mindenki más, aki nem ért vele egyet, az hirtelen nem releváns, vagy azt sem tudja mit beszél. Ez az a gondolkodás, ami abszolút sehová nem visz, csak vissza ugyanoda. Az ugyanoda jelenleg pedig egy pokoli hely. Akkor miért simpelsz neki, és adod alá a lovat? A pszichológusának legalább pénzt ad ezért, te meg max internet pontokat kapsz, és nem segítesz vele.

2022. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"1

Ilyen stílusban segíteni, na hagyjuk Te senki!

2022. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!