Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg, hogy nem vagyok képes semmilyen kapcsolatot kialakítani férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szexuálisan bántalmaztak, már régebben történt és szakemberek segítségével már mondhatni "normális" életet élek.

Nem félek már a férfiaktól és tudom nem mindegyikük akar ártani nekem, nem mindegyikük rossz ember, mégsem érzem kész magam egy kapcsolatra. Csak kevesen tudják mi történt velem, de még ők is szó szerint rám akarnak eröltetni egy kapcsolatot, mert szerintük már ideje lenne.

Szerintem viszont nekem még kell idő, mivel még biztosan nem tudnék lefeküdni senkivel sem úgy, hogy ne gondolja arra mit is tettek velem.

Sőt egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy lefeküdjek valakivel.

A szexre nem úgy gondolok mint valami jóra, érthető módon...

Tudom, hogy ez változhat de most még így érzem és nem értem miért akarnak olyat rám erőltetni amit nem akarok.

Főleg mióta láttam azt aki bántott, sőt a közelben él már, kicsit felszakította a régi sebeket, így nekem most inkább arra van szükségem megbékéljek önmagammal.

Hogyan értessem meg velük hagyják ezt a témát?

A családom sem érti meg nem szeretnék úgy élni ahogy ők akarják.



2022. okt. 24. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Milye gyerekes ez a "Boohoo" Pfff.
2022. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#11


Képes vagy intellektuális vélemény alkotásra is? Vagy ez a maximum ami megy?

2022. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nézd, bármi is az oka, senkinek semmi köze ahhoz, hogy mikor, miért és kivel vállalsz kapcsolatot. Ha nem akarsz (bármilyen okból kifolyólag), akkor nem kell kapcsolatot kialakítanod.


Egyébként, a közvetlen családod (feltételezem) csak segíteni akar, és azt szeretnék, ha nem lennél egyedül. Rosszul gondolkodnak, de nem hinném, hogy ártani szeretnének neked, csak egyszerűen kevés az empátiájuk ahhoz, hogy igazán átéljék a helyzetetedet.


Legegyszerűbb az lenne, ha elmondanád nekik, hogy nem állsz készen és nincs itt az ideje, úgyhogy hagyjanak békén ezzel.

2022. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es azt sem tudod milyen TRAUMÁVAL ÉLNI. Ennek a lánynak ptsd-től, depresszió, pánikroham, szorongás BÁRMI kialakulhatott azóta. Hülye idióta f.asz férfi vagy, sosem fogod megtudni milyen érzés ez, egyrészt mert farkad van, másrészt sosem bántalmaztak téged szexuálisan. Kussolnod kellene, mert édes kevés hogy habiszti te segítettél egy ilyen lánynak, nem mindenkit érint egyformán egy ilyen dolog. Valaki túl teszi magát, valakit egy életre megnyomorít.
2022. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13.

Rengetegszer elmondtam nekik, hogy nekem jobb egyedül vagyis nem vagyok egyedül ott a kisfiam.

Nem szeretnék kapcsolatot ők ezt nagyon jól tudják, csak régi módiak és ahogy írod talán nem elég empatikusak, hogy ezt megértsék.

2022. okt. 24. 13:28
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
14, légyszíves, ne rontsd el az egész érvelésed azzal, hogy hátrányosan megkülönbözteted a férfiakat. Sajnos, nagyon sok fiút ér erőszak, bántalmazás vagy akár szexuális inzultus is.
2022. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16.

Ebben igazad van.


14.

Neked pedig abban, hogy ezt mindenki máshogy dolgozza fel, a szexuális bántalmazás egy nehéz téma és nem mindenkiben van annyi érzelmi inteligencia, hogy kezelni tudja.

Az első hozzá szólóban egy cseppnyi sincs mert nem élt át ilyet de nem is kívánom neki, hogy átéljen ....

2022. okt. 24. 13:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem szeretné véletlenül seggbe csinálni a kedves első válaszolót? Ne félj, utána majd ápolgatlak 😀
2022. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Engedd el a füled mellett, vagy mondjad, hogy ok, rajta vagy a dolgon. Aztán tereld el a témát. Én húszonévig hallgattam anyáméktól, hogy mikor nősülök meg, mikor lesz unoka. Nálad a gyerektéma letudva, örüljenek az unokájuknak. Én végül 51 évesen nősültem, akkor éreztem magam elég érettnek a házassághoz, és akkor volt mellettem olyan nő, akit a feleségemnek akartam. A te életed, te tudod, hogy mi a jó neked.

Ha találsz egy olyan férfit, aki kiérdemli a bizalmad, és beleszeretsz, akkor majd változik a felállás.

2022. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!