Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelt kérdés
A prosztatám a fenekemben van, szeretem ha izgatják, mert jó érzés. Miért is kell lemelegezni? Ha a fülemben lenne, akkor a fülem stimulálását szeretném. Érti ezt valaki?

2022. nov. 18. 17:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
Mert a melegek szoktak seggbekukizni, te meg lényegében ugyanazt csinálod. Ennyi, kész, zárjuk le a témát. Nem kell több ilyen kérdés. Valaki szerint ez meleg/bi hajlam, valaki szerint nem. Soha nem lesz egységes vélemény erről
2022. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Jézusom! Az, hogy valaki hetero/bi/meleg nem az határozza meg, hogy a saját teste melyik részét izgatja, vagy szereti, ha a párja izgatja, hanem az, hogy akihez vonzódik, az milyen NEMŰ.
2022. nov. 18. 17:36
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

1. Emiatt nem lesz meleg senki. Férfiaknak is van G pontjuk, az pontosan a prosztata.


Kérlek, ha csak ilyen őrült nagy hülyeségeket tudsz írni, ne tedd.. :/

2022. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretsz puncit nyalni, meg csajt ujjazni, akkor lehet, hogy leszbikus is vagy, mert a leszbik szokták ezt csinálni, mivel nincs farkuk...
2022. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Melegnek lenni azt jelenti, ez lemaradt, hogy valaki a saját NEMÉHEZ vonzódik. Nem azért, mert valaki szereti ha ingerlik a gyengepontját. Akkor az a nő, amelyik szereti a G-pont izgatást, az leszbikus? Vagy amelyik szereti az anális szexet, leszbikus?



1. Kérlek ásd el magad..

2022. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
Jézusom! Az amúgy feltűnt hogy semmi rosszat nem mondtam és nem is foglaltam állást egyik oldalon se?
2022. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
Sőt, ha a barátnőd le szokott szopni, és szereti az anált is, akkor lehet, hogy ő egy homoszexuális férfi...
2022. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%

#1

A melegek szokták egymást szopni, és szokták egymás farkát verni is. Vagy csókolózni. Gondolom néha lényegében veled is megtörténik ilyesmi, csak nővel éled meg. Mennyire érzed ezt meleg hajlamnak a te esetedben?

2022. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Amiket mondtam az teljesen általánosítás, én meg azon az állásponton vagyok hogy leszarom, mindenki csinálja azt ami jól esik neki. Hú de rossz gonosz ember vagyok
2022. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%

Hát én beszarok😂😂😂😂😂😂

Általános nézeteket mondtam amivel valaki egyetért, valaki nem. Én egy szóval se mondtam hogy ezzel egyetértek. Engem nem érdekel ki mit csinál a párjával a hálóban, ez teljesen magánügy. De jó akkor elásom magam mert meg mertem szólalni😂😂😂😂

Az egyik gyökér agyáig se jutott el hogy semmi rosszat nem mondtam erről. Rögtön bele kell képzelni az általános homofób képet az egészbe és lehordani a sárga földig, olyanért amit nem is mondtam, csak beleképzeltek.

Édes istenem gyere le...

2022. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!