Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelt kérdés
A prosztatám a fenekemben van, szeretem ha izgatják, mert jó érzés. Miért is kell lemelegezni? Ha a fülemben lenne, akkor a fülem stimulálását szeretném. Érti ezt valaki?

2022. nov. 18. 17:29
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Miféle általános nézet? Amit írtál, az egy homofób sztereotípia. Ezen nincs mit vitatni, hiába írod utána azt, amit írsz, attól még egy homofób sztereotípiát népszerűsítesz a válaszod elején. A probléma ezzel van. Az már csak hab a tortán, hogy ezt még mindig nem sikerül belátnod...
2022. nov. 18. 19:35
 32/34 anonim ***** válasza:
54%

A homofób sztereotípiákat tudtommal a melegekkel párosítják, de te nem vagy meleg. Ezért nem értem hogy miért kaptad így fel a vizet. Most ha beszélek Hitler vagy Sztálin nézeteiről akkor náci és kommunista leszek? Beszélni lehet róla, szóba lehet hozni, de attól hogy beszélsz valamiről még nem biztos hogy te azzal egyet is értesz. Én nem vagyok homofób és azzal sincs bajom ha te izgatod a prosztatád, csináld ha jól esik. A kérdésed az volt hogy miért tartanak melegnek ha ezt csinálod. Én pedig erre válaszoltam, de én egy szóval sem mondtam rád. Nem álltam neki b*zizni, nem mondtam rád semmi rosszat. Az a baj hogy sok a csökevényes agyú véglény és nekik csak az 5 perces misszionárius jó, kielégítetlen nővel. Ők szoktak nekiállni b*zizni, és ez elég nagy baj, pedig felfedezni magad egy kib*szott csodálatos élmény, minden szempontból. Én is ennek a híve vagyok, és én is nagyon sok dolgot kipróbáltam már, mert érdekeltek. Ha téged ez érdekel akkor csináld ezt.

Utoljára meg még így annyit, hogy nem vagyok sem begyöpösödött, sem pedig homofób, kíváncsi ember vagyok én is, és szeretnék még sokmindent kipróbálni. A baj soha nem velem, vagy veled volt, hanem azokkal akik nem tudják elfogadni hogy más embereket más is érdekel. Így utólag elég egyértelmű hogy nagyon magadra vetted ezt, de hidd el hogy nem téged akartalak leszólni vagy bántani, és homofób nézeteket sem népszerűsítek.

2022. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tizenéves koromban kezdtem el análisan is izgatni magam, akkor még nem tudtam miért izgat és miért jó. Később persze megtudtam, majd az évek alatt egyre jobban és jobban érdekelt, egy idő után elkezdtem fantáziálni arról is, hogy milyen az amikor a torkomba élveznek vagy seggbe raknak. Ez van, nem lettem meleg, csak biszex.
2022. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33. Teljesen más a szexuális irányultsága a kérdezőnek is neked. :/
2022. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!