Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelt kérdés
A prosztatám a fenekemben van, szeretem ha izgatják, mert jó érzés. Miért is kell lemelegezni? Ha a fülemben lenne, akkor a fülem stimulálását szeretném. Érti ezt valaki?

2022. nov. 18. 17:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Azzal kezdetd, hogy a melegek szoktak seggbekukizni, az egyetlen, aki homofób témát tolt, az bizony te voltál.
2022. nov. 18. 17:53
 12/34 anonim ***** válasza:

#9

"Mert a melegek szoktak seggbekukizni, te meg lényegében ugyanazt csinálod."

Én a hozzászóláod ezen részére reagáltam.


"én meg azon az állásponton vagyok hogy leszarom, mindenki csinálja azt ami jól esik neki."

Nem erre. Ez a része teljesen ok, egyet tudok érteni.


Igaz, azt sem állítottam, hogy gonosz ember vagy. Honnan is tudhatnám?

Én egy kérdést tettem fel mindössze, ha akarod válaszolsz rá, ha nem akarsz, figyelmen kívül hagyod. 😉✌️

(8)

2022. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Mert a melegek nem szoktak seggbekukizni? Ebbe mi a homofób? Ezt csinálják. És akkor mi van? A hetero férfi meg a puncira gerjed. Mindkettőnek az a normális amihez vonzódik. Mondtam én erről bármi rosszat?
2022. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Az a homofób, hogy általánosítasz, ezzel egy téves és rossz sztereotípiát erősítesz.

Nők is szerethetik az anális szexet, pedig aztán nekik se prosztatjuk se semmi... ezen elven, az anális szex miatt ők is melegek lennének, vagy mi?

2022. nov. 18. 17:59
 15/34 anonim ***** válasza:
24%
Ha magadnak kivered, akkor is meleg vagy! Lényegében egy f*szt fogdosol és húzogatsz, hogy egy férfit kielégíts...
2022. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
41%
Ha hugyozáskor nézed a farkad, akkor is meleg vagy! Minek bámulsz egy péniszt a férfimosdóban...?
2022. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
24%
Ha kitörlöd a s*gged, már az is vehető egy férfi anális izgatásának...
2022. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

De nem is mondtam semmit😂😂😂😂😂


Mondtam hogy rossz az ha izgatod a prosztatádat? Nem.

Mondtam hogy ettől meleg/bi hajlamod van? Nem.

Mondtam bármiféle rosszat a melegekről? Nem.

Mondtam bármiféle rosszat rólad? Nem

Akkor kérlek szépen mondd el hogy mivel sértettem meg a kis lelkedet

2022. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

13

A hetero férfi a nőre gerjed. Van aki tetőtől talpig mindenére. Nyilván abban teljesen igazad van, hogy, egy hetero/bi férfit a punci 99%-ban izgatja.

Remélem, abban pedig te értesz velem egyet, hogy ha egy férfi kizárólag a nőket kívánja, akkor az a férfi hetero akkor is, ha a puncira gerjed, akkor is, ha orálcentrikus, és akkor is, ha akármilyen formában, akármelyik félnek a fenekét kényezteti a másik (ellenkező nemű) fél.

2022. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
Azt meg azért hozzátenném hogy a világon semmi bajom nincs a melegekkel. Sok helyzetben kiálltam mellettük és támogatom őket. Úgyhogy ez már sok gyerekek.
2022. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!