Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már miért is lennék meleg?

Figyelt kérdés
A prosztatám a fenekemben van, szeretem ha izgatják, mert jó érzés. Miért is kell lemelegezni? Ha a fülemben lenne, akkor a fülem stimulálását szeretném. Érti ezt valaki?

2022. nov. 18. 17:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8 12 19 valaszokat írtam, szerintem teljesen normális, baráti hangnemben. Ha sok volt valami, akkor elnézést, nem bántásból volt. Kettő kérdésem volt, és amiatt sem veszekszem, hogy arra nem jött reakció

😁

2022. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
19# mint már korábban írtam, engem teljesen hidegen hagy ki mit csinál. Engem az se érdekel ha lóval csinálják, ha jól esik akkor rajta. Senkire nem mondtam semmi rosszat. Senki nemét nem bántottam. Ha valaki heteronak érzi magát akkor az, ha melegnek akkor az, ha biszexuálisnak akkor meg az. Nem mondtam egyikre se hogy rossz lenne. Ezért nem is értem azt mire a nagy felháborodás. Ha ő heteronak érzi magát és izgatja a prosztatáját akkor csinálja. Keresztbe leszarom. De egy ártatlan mondatért ne legyek már megkövezve, mikor senkit nem bántottam. Ha azt mondom hogy a melegek seggbekukiznak, és sokan ezért gondolják azt hogy az a férfi aki szereti ha izgatják a púzóját meleg, akkor ezzel mi van? Én egy szóval se mondtam hogy bármi baj lenne ezzel. Igen, vannak akik így gondolják, és vannak akik nem. Engem meg nem érdekel, csak válaszoltam a kérdésre, hogy miért gondolhatják ezt.
2022. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
21# szerintem az utolsó válaszomban minden benne van, és ne hari hogy nem név szerint válaszoltam😁
2022. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

22

Korrekt!

(8, 12, 19, 21)

2022. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg kedves kérdező. Ha ennyire nem érted hogy lehet ez, akkor miért hurrogod le az egyetlen válaszolót aki választ is adott rá? Egy kivételével jóformán az összes rám szállt, csak mert adtam egy lehetséges választ. Nem érzed hogy kicsit túlfeszítetted a húrt? Kérdeztél, válaszoltam. Ha jól tudom erre való ez az oldal. Ja hogy neked csak azok elfogadható válaszok amik kinyalják a p!csádat? A semleges meg már a gonosz fideszes homofób? Gondolkodjál már egy kicsit...
2022. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Az egyes egy hulye, szerintem ezt le is zarhatjuk
2022. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
52%
Köszönjük Emese.
2022. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
A 14-es hozzászólásban megindokoltam, hogy mi volt a probléma az eredeti válaszoddal. De úgy látom, még mindig nem érted.
2022. nov. 18. 18:57
 29/34 anonim ***** válasza:
Jó, maradjunk annyiban hogy hülye vagy
2022. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Valóban nem értem, mert a kérdésedre a válasz egy általános nézet, amivel (ha elolvastad a többi válaszom már te is tudod) én nem értek egyet. Ebből következik hogy amit a 14es válaszban mondtál, az hülyeség, csak nem jutott el az agyadig. Mellesleg az általánosítástól (amit nem tettem meg, mert mint mondtam, nem értek egyet ezzel) nem leszek homofób.
2022. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!