Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért olyan fontos hogy a párotoknak mekkora a "cukorrépája"?

Figyelt kérdés
Elég elkeserítőnek tartom hogy egy nőnek ennyire fontos a férfi "cukorrépájának" a mérete. Ha 16 centinél kisebb akkor rögtön kisfarkúnak számít a férfi, és veszekedésnél a nők szeretik a férfihoz vágni ezt. A férfiak soha nem teszik ezt a kismellű nőkkel, mert mi nem mell méret alapján választunk párt.

2022. dec. 2. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

1. Sosem vágnám a párom fejéhez a farokméretét, ellenben szakítóoknak tekinteném, ha cukorrépaként hivatkozna a faszára.

2. Ne hasonlítsd a farokméretet a mellmérethet. NAGYON kicsi mellel is lehet szexelni, míg NAGYON kicsi pénisszel alig.

2022. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi se farok méret alapján választunk párt. A férfiak foglalkoznak ennyire a farok mérettel.
2022. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Urulógus - mi a panasz? - Nagyon fáj akis cukorrépám! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A mellméretnek esztétikai, míg a farokméretnek funkcionális haszna van. A nő melle kb a férfi kigyúrtságával ekvivalens, de baromira nem a farokmérettel.
2022. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
S szerinted a nők méricskélik vonalzóval a pasijuk rudiját? Segítek haver, a méreten a pasik pörögnek, a nőknek EGYBEN a pasival együtt számít és hogy mit képes vele csinálni (hogyan használja).
2022. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Cukorrépa? Hány éves vagy, 10?
2022. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Most egy olyan ember kér számon aki nem meri leírni hogy "pénisz"?


Nem érdekel amúgyse. Pároméról 10 év után tudtam meg mekkora és nem az én ötletem volt lemérni

2022. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tetszik a kis mell, akkor ne járj kis mellű nővel. xD

Ha nem tetszik a mérete és nem élvezem a szexet, akkor nem fogok együtt maradni vele. Ha meg együtt vagyok valakivel, akkor soha nem fogok ilyesmit a fejéhez vágni, mert nem nézem le se őt, se magamat.

Veled nem a méreted a gond. Felnőtt ember vagy én nem tudod leírni, hogy pénisz, farok, szerszám, vagy amit szeretnél. Cukorrépa...? Hány éves vagy...?!

A nők sem péniszméret alapján választanak. A normális emberek nem. Igenis van olyan férfi, aki külső alapján választ és vannak olyan nők is, ez mindig így volt és lesz is. Nem az általánosítások alapján kellene élni és hisztizni, mint egy gyerek... Nagyon fárasztó már hallgatni, hogy minden párkapcsolati hibáért vagy épp a párkapcsolat hiányáért csak a nőket hibáztatjátok, holott csak a ti hozzáállásotokkal van a gond.

Nőj fel!

2022. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fordított világba képzeled magad, testvérem?
2022. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!