Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak miért annyira fontos az hogy legyen párja?

Figyelt kérdés

Alig tudok olyan lányról aki egyedül lenne. Ennyire nem szeretnek egyedül lenni a lányok, vagy ennyire könnyű nekik párt találni?

Fiúk közül rengeteg van aki sokáig egyedül van.


2022. okt. 15. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Én olyan nő vagyok, aki inkább van egyedül, mint olyannal, akivel nem klappol minden. Rövidebb-hosszabb kapcsolataim szoktak lenni, de gyakrabban vagyok szingli és várom az igazit. Akinél majd érezni fogom, hogy “igen, ő az, vele más, mint az eddigiekkel”.


De a nők 90%-a valóban nem ilyen. Inkább vannak egy rossz vagy tűrhető kapcsolatban, minthogy ellegyenek egyedül és várják a jót. Nem tudom ennek az okát. Talán rosszabbul bírják általánosságban a magányt, mint a férfiak.

2022. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok olyan nőt ismerek, aki egyedül kb életképtelen. Sajnos sokaknak ezt neveli a család, a tágabb környezet. Egyszerűen nem tudnak magukkal mit kezdeni, ha nem azonosithatjak magukat valakinek a valakijeként.
2022. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fiú vagy, nagyobb eséllyel ismersz egyedülálló fiúkat. Én sokkal több szingli nőt ismerek.
2022. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányokba valahogy ezt bele nevelik.
2022. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!