Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinikori párkapcsolati tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikori párkapcsolati tapasztalat mennyire fontos egy későbbi kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sok olyan tapasztalatot lehet szerezni tiniként ami egy felnőttkori kapcsolatban jól jön?


Pl akinek először 22 évesen lesz kapcsolata kevesebb ideig fog tartani mintha lett volna már 1-2 kapcsolata?


2022. okt. 17. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.
2022. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít. Nekem pl az első igazi szerelem egy hatalmas csalòdással zárodott tiniként, mégsem határozta meg a többi kapcsolatom. Felnőtt párkapcsolatomat meg végképp, mivel nem is lehet egy tini szerelmet egy felnőtt kapcsolattal összehasonlítani.
2022. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmit nem számít, 18 és 20 éves koromban volt 1-1 hónapra barátnőm, a mostanit pedig már most tartósabbnak érzem, pedig még nem is vagyunk együtt
2022. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A tinikori szerelmek még valódi, romantikus szerelmek. A felnőttkori kapcsolatok már gazdasági-társadalmi érdekközösségek. Nem lehet összehasonlítani.
2022. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem számít. Én inkább az önismeretet hangsúlyoznám ki, és a személyiség fejlesztését, ami baromi sokat számít.


Az, hogy szeresd magadat, tudd az igényeidet, és ezáltal ne hagyd majd, hogy a párod elnyomjon, megváltoztasson drasztikusan.

Hogy tudj ezáltal rendesen kommunikálni, kifejezni a saját igényeidet, érzéseidet felnőtt ember módjára.

Hogy tudd, mire van szükséged, és ezt ne szégyelld.


Ha sokat fejlődsz, tisztában vagy azzal, hogy mire érdemes energiát fordítani, mire nem, mit érdemes ráhagyni a másikra, mit nem, mi fér bele, mi nem, stb stb.


Szóval szerintem itt nem a tapasztalat számít, hogy kinek volt tinikori szerelme, hanem az, hogy ki mennyire van tisztában magával, mert sokan a kapcsolattól várják a megmentést, szeretetet, a hiány betöltését, amit önmagukban kell megtalálni.

2022. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!