Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Jó vagy rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jó vagy rossz hogyha kicsi farokkal is nagy önbizalmam van?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Rossz
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az jó ha valakinek van önbizalma.
2022. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Jó. A legtöbb esetben nem a méreteik miatt lesznek rosszak az ágyban. Volt részem rossz szexben nagy farkú férfiv is. Nem figyelt oda, csak magával foglalkozott, nekem fájdalmat okozott. Nyugodtan legyen önvizalmad, emellett pedig legyél figyelmes és odaadó az ágyban, figyelj oda a partneredre. Ha ez megtörténik a legtöbb nő nem fog panaszkodni. Azönbizalom pedig sose hátrány.
2022. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jó dolog büszke lehetsz magadra!🙂

Rengeteg férfi csak nyavalyog a farokmérete miatt,holott nem tudják hogy lehet 25centis farkuk,egy nőt az érdekli kihez tartozik

23/F

2022. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell találni egyfajta arany középutat, az a legjobb szerintem. Az valóban eléggé idegesítő, ha valakinek a kis farok mellett még önbizalma sincs egyáltalán, vagy egyenesen a mérete miatt sajnáltatja magát folyamatosan. De a másik se jobb, amikor a kis kukac ellenére el van ájulva magától, és váltig meg van győződve arról, hogy ő milyen jó az ágyban. Volt már dolgom ilyen pasival is. :) Legyen normális önbizalmad úgy általában, az ágyban pedig igyekezzél még inkább odatenni magadat. Például úgy, hogy te szájjal sokkal gyakrabban és hosszabban csinálod a többi, nagyobb méretű pasihoz képest. ;)
2023. jan. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó,irigyellek érte.evekkel ez előtt nwkem is volt.nagyon sok nőnek bejöttem egyszer szó szerint hajba kaptak miadtam, testvérek között kellett döntenem stb.nem azért mert annyira jóképű vagy mit tudom én lennék hanem mert volt egy stílusom ami működött magabiztos voltam.aztan jottek a negatív tapasztalatok a meretem miadt.es aki addig voltam meghalt eltűnt.most már férfinek sem erzem magam.orulok , hogy wz nalad nem így van maradjon is így.a nőknek nem kell az önbizalom hiányos pasi aki tele van komplexusokkal
2023. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!