Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj lenne, ha szándékosan visszahúznám kicsit a barátnőm önbizalmát akkor is, ha nem rossz szándékkal teszem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 29 éves, 4 éve vagyunk együtt, én 30 vagyok, ő az első barátnőm.

2,5 éve kezdett el keményen edzeni, ami meg is látszik rajta, mondhatni tökéletes alakja van (annyi "hibával", hogy oldalnézetből nem teljesen lapos a hasa). Viszont, ezt ő maga is tudja magáról, elkezdett másképp öltözködni, minden tapadós dolgot felvesz, nyáron enyhén s__egggmutogatós, rojtos rövidnadrágban van, már az sem zavarja, ha kicsit kivillan a hasa, stb., és kerek perec kimondja, hogy a legtöbb 20 évesnél is jobb bőrben van, jobb nő és arcra is tetszik magának. Régen alig volt önbizalma. Szeretném egy picit visszahúzni, ezért már most volt pár beszólásom, hogy azért rendesen látszik, hogy nem 20 már, vagy kicsit fókuszáljon a pocakra, de csak ledöngöl, mint valami úthenger, hogy mivel ott van méhe, a gerincének is van egy íve, és nem valami magát éheztető anorexiás, így teljesen lapos nem lesz a hasa, de ezt ilyen vegyesen gúnyos és "bocs bmeg" stílusban. Rossz dolog lenne, ha megkérdezném, hogy akkor más csajok hogy csinálják, hogy lapos?

Nem bántani akarom, csak szerintem sok férfi társam tudja, hogy nagyon veszélyes, ha egy nő így elszáll, ez szinte biztos recept ahhoz, hogy elsárkányosodjanak, megcsaljanak, vagy minden gyengédség kivesszen belőlük, mert végül annyira imádják magukat, hogy másra már nem marad kapacitás. Én pedig nem akarom ezt. Azt szeretném, hogy én erősíthessem meg, én mondhassam, hogy nekem tökéletes, még ha magának nem is az.

Szerintetek?

Főleg nők terén tapasztalt, nem papucs férfiak véleményét várom.



2021. márc. 21. 14:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%

Mi a baj a seggmutogatós rövid nadrággal?


Menj vissza a 70-es évekbe.

2021. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem neked magaddal kene foglalkozni ezt minden rosszindulat nélkül mondom... kezdj el te is edzeni hogy felhozd az önbizalmad az ő szintjére mert kettőtök közül nem a lány önbizalmával van a baj hanem a tiéddel. + ha elkezded lehúzni nagyon gyorsan fog olyan palit találni akinek majd tökéletes lesz. Tudom hogy neked is az de szerintem magadon dolgozz hogy Ő aggódjon amiatt hogy bárki lerabolhat a kezéről. És ezt oszinten segítő szándékkal mondom nem rosszindulatbol. Ügyesen! 30/F
2021. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Ne az ő önbizalmát húzd le, hanem a sajátodat fejleszd. Ja, hogy az a nehezebb út?
2021. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Merő önzőségből nagyon nem lenne korrekt.

Mert még ha miatta tennéd, de nem, hisz ahogy leírtad, nagyon nem lehet irreális az önképe.

2021. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, mihamarabb talàl normàlis pasit helyetted.
2021. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

Embeeer...

Inkább mondd el neki nyíltan, hogy neked egy kicsit szokatlan, hogy ország-világ látja a teste nagyon nagy részét, esetleg hogy félted, hogy szemet vet rá egy erőszaktevő, vagy ilyesmi.

Hadd legyek őszinte: a gondolkodásod nem vall egészséges lelkületű emberre. Akit szeretsz, azt nem akarod boldogtalanabbá tenni. Te tulajdonképpen a szeretetét és a háláját egy rossz módon akarod elérni: leépíteni az általa épített önbizalmat és kialakítani egy függést azáltal, hogy te adnád neki az önbizalmat inkább. Ha nem buta a lány, akkor ezt néhány hét/hónap alatt észre fogja venni és ki fog b*szni, mint macskát sz*rni. Célszerűbb lenne vele együtt edzeni, hogy te is fejlődj és büszkék lehessetek egymásra. Nőne az önbizalmad neked is és nem rettegnél attól, hogy elhagy egy jobbért vagy ilyesmi, elvégre te is úgy fogod érezni, hogy te vagy a legjobb neki. :)

2021. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan kezdjed csak el lehúzni, pillanatok alatt talál olyan pasit, aki csak dícsérni fogja és megőrül érte, nem pedig a saját bizonytalanságát vetíti rá.
2021. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel semmi, számodra pozitív eredményt nem fogsz elérni.
2021. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem fogok soha nálam rosszabb kinézető de leginkább kevesebb önbizalmú emberrel összejönni. Ahelyett, hogy örülnél az igényes, szexi barátnőnek, itt rinyálsz, hogy letörnéd az önbizalmát. Hányinger.
2021. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

"Azt szeretném, hogy én erősíthessem meg, én mondhassam, hogy nekem tökéletes, még ha magának nem is az."


Értsd: szeretném, ha tőlem függne az önbizalma.


Fú de undorító "ember" vagy.

2021. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!