Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szünet után pár héttel megyünk az osztállyal egy másfél hetes táborba. Már megvan, hogy kinek ki lesz a szobatársa. Nekem 2 barátom és kettő olyan akivel nem vagyok annyira jóban. Szerencsére van szobánként fürdő. De ennek ellenére zavarban vagyok, mivel a fürdőnek átlátszó ajtaja van, és kettő zuhanyfej van és úszásról tudom, hogy nem szégyenlősek a szobatársaim. Szóval vszinu, hogy mesztelenek lesznek egymás előtt a fürdésnél és az öltözésnel. Egyszer még amikor régen jártam úszni és bementem a zuhanyzóba és levettem a gatyám kiröhögtek, mivel körülmetélt vagyok. A felvilágosításnál az osztály elég fura volt a körülmetéléssel kapcs. és nevettek rajta. Azért félek mert ha takargatnám magam, akkor az lenne a ciki, ha még nem akkor vszínű, hogy az...

Szerintetek mit tegyek?

Kérlek normálisak legyenek a válaszok! És hangsúlyozom azt ami a címben is van, hogy FIÚK!



2022. dec. 30. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Tanuljátok már meg végre!!!!

MEZTELEN Z-vel nem Sz!!!!!

2022. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Hát én 20 évesen jártam koliba. Ott 6 fürdő volt egymással szemben és semmi nem volt. Mégse látta senki soha a farkam pedig nem bújkáltam. Egyszerűen törölközőbe bemész, a törölközőt felrakod valahova ha van rá mód, és aztán nem mutogatod magad meg forgolódsz össze vissza. Aztán leveszed a törölközőt és magadon van. Próbálj akkor menni amikor nem nagyon van ott senki. Amúgy a körülmetélésben nincs semmi vicces. Azért nevetnek rajta mert még túl fiatalok az ilyen dolgokhoz. :p

24/f

2022. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Hogy mit tennék? Szépen bemennék a tusolóba és lezuhanyoznék - gondolom nem b.zik a szobatársaid hogy bámuljanak. Ja és lesz.rnám hogy mit gondolnak. Heteróként k.rvára nem érdekel hogy más pasik mit gondolnak a hömpörőmről. A nőket meg szintúgy nem érdekli. Speciel nem vagyok metélve, de ha az lennék és valaki erre beszólna v.mit annyit mondanék csak: hogy b.zi-e vagy hogy ennyire érdekel?
2022. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is nyugodtan lezuhanyozhatsz simán meztelenül. Nem hinném hogy beszólnának, de ha mégis akkor a fentebb említetteket alkalmazd! A 2 barátod biztos nem fog szívózni, intézd úgy hogy egyiköjükkel zuhanyozz és akkor nem lesz gond. Vagy szimplán zuhanyozz egyedül és probléma megoldva.
2022. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért az durva,hogy a sok kis 💩 pondró lepontoz azért,mert le mertem írni,hogy a meztelen szót hogy írjuk. Szánalmasak vagytok és ostobák a végtelenségig.
2022. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Vagy előre megmondod nekik, hogy volt egy műtéted és ne röhögjenek ki.
2022. dec. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Kedves #6 a kerdező normális válaszokat várt, amúgy meg van akinek még több hibája van abban amit leír
2022. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5-en vagytok, 2 zuhanyzó. Te miért nem mehetsz egyedül?
2022. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Csupasz makk ***** válasza:
64%
Én 12 éves korom óta vagyok szûkület miatt teljesen körülmetélve. Kamaszkoromban én is nagyon szégyenltem a vágott fütyimet, de 17-18 éves koromban már nem zavart, hogy látják mások. Eddig még soha senki nem szólt be nekem emiatt. Tudják mások az osztályban, hogy metélt vagy? Ha igen, akkor mindegy, hogy látják-e vagy sem. Ha senki nem tudja, akkor sem kell titkolni. A barátaid biztosan nem fognak kiröhögni, a másik kettõnek ha gúnyolódnának, megmondanám nekik, hogy én akartam, hogy körülmetéljenek és én így érzem jól magam. Esetleg meg lehet mondani, hogy ha ennyire tetszik a körülmetélt péniszem, akkor ti miért nem vagyok körülmetélve? A lényeg, hogy gondolj ki elõre egy olyan választ, amivel leszerelheted õket! Esetleg nevesd ki õket, hogy milyen ronda hosszú fitymájuk van!Hanyadik osztályba jársz?
2022. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

#7 Én voltam a #6 Mivel gyerekkoromban engem is körülmetéltettek tapasztalatból válaszoltam. Hiszen a kérdezőnek pont az a célja, hogy ne röhögjék ki és ne szívassák úgy ahogy már megtették vele, ezért nem kell halál lazán előkapnia, ahogy itt írtátok.


Kérdező.: Hiába pontoztak le a lényeg, hogy úgy tekints rá, mint egy műtét következménye. Ha nem tudod megúszni, hogy mások meglássák beszélj velük róla előtte, hogy ez történt veled, és ne szívassanak érte. Meg lehet mindent beszélni és nem kell váratlanul meglepetésként lóbálni mások előtt. Aztán meg hallgatni a reakcióikat.

2022. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!