Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz az, ha egy lány szerelemb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, ha egy lány szerelemből veszti el a szüzességét, akkor még jobban fog kötődni a szerelméhez?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 00:32
 1/10 anonim válasza:
71%
Igen.
2023. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A szüzesség egy társasalmi konstrukció. Nincs semmilyen misztikus vagy pszichológiai jelentősége.
2023. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem a szüzesség a lényeg, a termelődő endorfinok okozzák a kötődést, de ez mindkét nemnél így van.
2023. jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Mai napig kötődök a lànyhoz aki elvette a szüzességemet. Minden nap gondolok rà, pedig màr régen nem vagyunk együtt
2023. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Ne általánosítsunk már állandóan!


A lányok 14,65%-a konzervatív és emiatt csak akkor megy már bele az aktusba, ha vagy fél éve, éve együtt vannak és biztosak a partnerükben, esetleg házasság után.

A lányok 37,92%-a az, aki a randizás és flörtölés után képes ágyba bújni a másikkal... de az első alkalom számára az igazinak tartott emberrel történik, de 1-2 hónapnál többet nem várnak vele.

A lányok 19,43%-a egy buliban, önkivületi állapotban vagy más felindulásból veszíti el.

A fennmaradó rész egyéb metodikában veszti el a szüzességét!

2023. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, elírtam: 57,92% természetesen
2023. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 ezt a statisztikát hol találtad? Szívesen elolvasnám a tanulmányt, ha más nyelven íródott még az sem baj.


Kérdésre vissza térve: akivel elvesztettem ahhoz eleve kötődtem, mert kapcsolatban voltunk és szerelmesek. De ez elmúlt, mára csak egy szép emlék. Nem bántam meg, hogy vele vesztettem el.

2023. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Mint ahogy az is, ha egy lány/nő olyannal szexszel aki az eddigieket felülmúlja, belé tud szeretni, ragaszkodni fog.
2023. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő, valakinél erősebb lesz a kötődés, másoknál meg nem vált ki plusz szeretetet.
2023. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha igy nevelte magát, igen.
2023. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!