Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Változott az orgazmusod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott az orgazmusod terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bosszantóan változott meg, amikor közeledek felé, hirtelen a leszálló ágába kerülök, azaz gyakorlatilag átugrom és kimarad. Előtte egymás után többször is el tudtam élvezni, de most mindannyiszor ugyanez történik.

2023. márc. 9. 03:25
A kérdező szavazást indított:
Nem változott
Erősödött
Gyengült
Megszűnt
Nem próbáltam
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb mas lett marmint az erzes volt masmilyen de nem igazan tudnam megfogalmazni hogyan mas.
2023. márc. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet pszichés alapja. Pl. félsz, hogy valami baja lesz a babának.
2023. márc. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem úgy lett más, hogy leginkább nem volt :D Főleg már nagy pocakkal, nem tudtunk úgy mozogni, ahogy nekem kényelmes/jó lett volna, és így ilyenkor hiába éreztem, hogy akár össze is jöhetne, annyira felbosszantott, hogy pont nem tudtam azt csinálni, ami kellett volna, hogy átbillentsen a "holtponton", hogy végül az lett, amit te is mondasz, egyszerűen elmúlt a dolog és kész. Ennek ellenére amikor nagy ritkán összejött, az pont olyan érzés volt, mint előtte, szóval emiatt a "nem változott" opcióra szavaztam.
2023. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
“Köszi” annak, aki a Terhesség kategóriából áttetette a kérdésem, innentől egyetlen terhes nő nem fog vele találkozni, viszont jönnek a kiéhezett kanok pm-jei…
2023. márc. 20. 02:37
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem változott, a feleségemnek sem 😁😁😁
2023. márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!