Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok és melegek, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és melegek, milyen személyiség különbséget éreztek a kicsi és a nagy péniszű férfiak között, valóban magabiztosabbak, ám tolakodóbbak a nagyobbal rendelkezők, tényleg kedvesebbek a kicsivel bírók?

Figyelt kérdés

Természetesen, nem lehet teljesen általánosítani, de miként tapasztaltad, milyen az alapvető különbség a viselkedésben, stílusban, életmódban?

Valóban lehet érezni a személyiség differenciát az intim méret tekintetében?



2023. márc. 28. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyes nagy mérettel rendelkező pasinak nagy az arca, vagyis az EGO-ja, ha randizásról vagy szexről van szó. Alapvetően, minden férfi úgy képzeli csodát képes művelni a farkincájával. Akinek nagy van kevésbé technikás, jobban támaszkodik (nem a farkára, hanem) a behatolásra, vagy passzívan a nőre bízza és inkább csak elvárja a szexet, mint nyújtaná. Én viszont kölcsönösen elvárom, elvárnám a tartalmas előjátékot, orált.

Nekem a fantáziával megáldott, értelmes partner az ideálom, a méret másodlagos. De tagadhatatlan, hogy van egy bizonyos méret, amire igényem van. Amennyiben kicsi a farok, áthidalható a probléma, ám akkor minden szempontból tökéletesnek kell lennie a férfinak.

52N

2023. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatomat tudom mondani. Nagyobb méret él kevesebb a frusztráció. Sokszor már az átlag méretűek is önbizalomhiányosak, és egy önbizalom hiányos férfinál nincs kiábrándítóbb. Ebből a szempontból előnyös,ha valaki elégedett azzal,amilye van.
2023. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!