Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Ajak piercing...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Ajak piercing (snake bites, karika) zavaró lenne orálnál, okozhat kellemetlenséget? Vagy akár jó is lehet? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, engem szintén karika, labret piercinggel rendelkező ember nyalt már ki, és azzal nem volt gond, de nem tudom hogy szopásnál milyen lehet, illetve más lányoknak milyen a tapasztalata. (Biszex vagyok ezért mindkét nem válasza segítene)

Mielőtt megcsináltatom, ez az információ azért érdekelne.


Irreleváns privátokat nem kérek, tudom hogy ez itt szokás.



2023. ápr. 24. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A karika nem zavaró, konkrétan én nem éreztem jelenlétét, de ez is attól függ, hogy ki mennyire fogaz, mennyire jól tudja használni az orális technikákat. A talpas ékszer, ha túl közel van az ajakhoz, és nagy ajkú az illető, akkor a talprésze karcolhat, de ez is technika kérdése.

Igazán pluszt a nyelvpiercing adhat, de azt is tudni kell használni.

2023. ápr. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nekem jó lenne, ha úgy szopnának. Viszont azt nem garantálnám, hogy be is bírnád kapni.
2023. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen #1 :))
2023. ápr. 27. 00:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!