Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transz lányok,ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányok,ti hogyan bírkóztok meg az öngyilkossági gondolatokkal?

Figyelt kérdés

21 éves transz lány vagyok és a nemi diszfóriám miatt, már próbáltam öngyilkos is lenni és még mindig azon kattog az agyam, mert számomra ez az élet értéktelen. Mindenről csak lemaradok. Az álomszakmám kitanulását félre tettem, azért, hogy dolgozzak és, hogy külénféle operációknak vessem magam alá (pl. FFS, BFS, borda eltávolítás, stb.)


Ezek 25 éves koromra lesznek, meg úgy hogy a szüleim megengedik, hogy velük éljek ingyen, ami tudom, hogy szégyen.


Minden porcikámat utálom és rühellem, hogy ez miatt a transzszexualitás miatt mindenről lemaradok és lefogok maradni.


Én nekem így nincs kedvem élni. Sokszor elgondolkozom azon, hogy egy rendőrtől gyorsan ''kölcsönözzem'' a fegyverét és gyorsan fejbe lőjem magam.


Más transz lányok, hogyan bírkóznak meg ilyen gondolatokkal?


máj. 11. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress barátot
máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt kivitelezni,amikor az ember félénk típus.
máj. 11. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy transz lánynak számítok, mert nem szeretnék műtéteket magamon, de gyakran van nemi diszfóriám még ma is.

Főleg tiniként sokat álmodtam arról, hogy majd nőként élhetek, de ahogy idősödtem, úgy egyre jobban kezdett bennem az motoszkálni, hogy így sem lesz teljes életem, plusz a műtétek sem tudnak belőlem szép nőt csinálni, aztán felhagytam az álom kergetésével. Dióhéjban ennyi, most nem szeretném ezt a részt jobban részletezni.

Egyébként a korrekt választ az lenne, hogy fordulj szakemberhez. De nem ítélkezem, mert én sem tettem meg. Az osztályunkba jártak hozzám hasonló emberek és ők azóta is gyógyszereken élnek. Nem akarok már most függő lenni, így nem mentem el.

Gondolom hozzám hasonlóan depressziód is van. Pont ezért nem javaslom, hogy engedd el az egyéb álmaid, mint az álomszakma tanulása, ugyanis amikor nagyon lent vagy, akkor nem jó totális lúzernek érezni magad. Az egyéb célok elérése sikerélményt ad és ez kell a lelkednek szerintem.

Nekem mindig a tanulás vagy hobbi tereli el a figyelmem, főleg ha valamiben nagyon jól teljesítek. Ezzel nem érzem magam elveszve.

Nem tudom hogyan fog végződni az élet, de kell valami egyéb, amibe kapaszkodhatsz.

máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem az is egy nagy álom, hogy nő legyek.
máj. 11. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ki kell tűzni könnyebben elérhető dolgokat is mellette. Ne csak egy célnak szenteld az életed, mert nem mindig alakul úgy minden, ahogyan te szeretnéd. Ezt észben kell tartani.
máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én bár nem vagyok transz, de voltam már olyan élethelyzetben, amely akkor kilátástalannak tűnt és bennem is felmerült az öngyilkosság gondolata. Szerencsére nem tettem meg (főként a kutyám miatt, mert az emberek még megértenék, hogy meghaltam, de a kutyus csak azt látná, hogy eltűntem / elhagytam). Jelenleg azt mondom, boldog életet élek.

Az élet során mindenkinek megvan a maga pokla, amivel meg kell küzdenie. Az írásod alapján értelmesnek tűnsz és elsō benyomás alapján értékes embernek tartalak.

máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!