Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez normális? Beszéljek ezután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Beszéljek ezután még a barátnőmmel? Ti mit csinálnátok az Én helyzetemben?(Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval az egyik nap a barátnőm ottalvós bulit szervezett, rajtam kívül még nég lányt hívott meg, a szülei nem voltak otthon egyáltalán (de ők is tudtak róla hogy ottalvós buli van).

Jó sokág beszélgettünk Tvztünk stb..

Aztán kettő körül lefeküdtünk, még egy fél órát beszélgettünk aztán minenki elcsendesedett,eltelt egy 10 perc majd a lány aki a házigazda volt hirtelen megkérdezte hogy van-e valaki még ébren, a többiek már elaludtak Én meg már félálomban volt, úgyhogy már meg se szólaltam, eddig minden rendben volt de az matracnak (egy matracon és egy kihajtható kanapén aludtunk együtt)az egyik rugója nyomta a hátam így átfordultam a másik oldalamra, úgy hogy Én ráláttam arra a lányra. 5 perc múlva a lány megint megkérdezte hogy ébren van-e valaki, de ugyan csak senki sem válaszolt, ekkor a lány fogta magát letérdelt a kanapé elé és elkezdett önkielégíteni!!!, teljesen lesokkoltam meg se tudtam mozdulni, és ráadásul utána a fiókból még elő is vett valamit amivel még rá is segített (valami hosszú cucc volt, lehet hogy műf*** de nem láttam jól) miután elélvezett (gyakorlatilag végig csendben volt) szépen elrakta a cuccot és lefeküdt aludni, Én meg már nem szóltam neki mert abszolút kínosan éreztem magam egyrészt, másrész le voltam sokkolva! Másnap reggel hazamentünk e megint nem szóltam neki hogy láttam az egészet.


Ti barátkoznátok vele még? Mert egyébként jófej de ezt nem gondoltam volna róla...

Vagy mit csináljak? szóljak neki hogy nem illik? De akkor tönkre menne a barátságunk. Esetleg névtelenül?


De még mindig nem tudom elhinni ezt az egészet, mert szerintem alap hogy ha vendég van akkor nem elégíted ki magad meg ilyenek, de könyörgöm ha mégis annyira fullon vagy hogy muszáj akkor legalább menj ki a WC-re!!


Előre is köszi a válaszokat mert most teljesen tanácstalan vagyok ezzel az üggyel kapcsolatban!



2023. máj. 1. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

:D aztak.rva, hogy milyen dolgokra izgulnak az emberek, mindig meglepődök egy kicsit…

Nyilván izgatta hogy valaki rajtakapja…

Amúgy nekem visszataszító. Én nem keresném vele a társaságot, kitudja mit csinált eddig, és miket fog a jövőben… Nekem ez nem fér bele. De ez az én véleményem…

2023. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Emberek vagyunk kancás volt a barátnőd ezért kár megszakítani a kapcsolatot vele
2023. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Maszturbálni egészséges.

De így, hogy ott vagytok a szobában többen, az elég fura dolog.

2023. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként szüzek vagytok?
2023. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok amúgy ?
2023. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy az izgatta fel, hogy mások is vannak a szobában. Azért így élvezett el. Szerintem hagyd. Majd ha picit érettebb leszel, nem leszel ennyire kiakadva. Amúgy teljesen igazad van. Nem kellene. De valamikor meg kellene. (: 30/F
2023. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2023. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7: A lány kérdező korábban írta ki, és részletgazdagabb is. Valószínűleg ez az eredeti kérdés.
2023. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hihi, nem gyengén exhibicionista a pasik rajongani fognak érte 😃
2023. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindkettőt ugyan az írta ki és csak szórakozik azokon akikek erre csorog a nyála...
2023. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!