Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem se az incelek, se a normális emberek nem fogadnak be? Főleg inceleket kérdezek, akik legjobban megérthetik a helyzetem és a nyelvezetem.

Figyelt kérdés

Incelek alatt én most a nőknél sikerteleneket értem, nem a nőgyűlölőket. Köszi előre is!

Az a baj, hogy jól nézek ki, de közben meg traumatizált gyerekkorom volt és emiatt sokáig mentalcel (olyan ember, aki a fejében lévő mentális gondok miatt nem szexel) voltam, 21 évesen veszítettem el. De simán van chadlite-chad arcom, majdnem 2 méter magas vagyok. Viszont nagyon rosszak a szociális skilljeim, általában gátlásos, csendes, szorongó vagyok. Szar gyerekkorom volt, apám egy gyűlöletes alkesz volt, semmi szeretetet nem kaptam, egész gyerekkoromban a szüleim veszekedését hallgattam, végig stresszeltem és sokat sírtam esténként a szobámban tizenévesen.


Ahhoz túl jól nézek ki, hogy minimális erőlködéssel ne tudjak többé-kevésbé helyes lányokkal lefeküdni egész rendszeresen. De most a baráti és egyéb emberi kapcsolatokra visszatérve pedig azt érzem, hogy se a normie/neurotipikus emberek nem fogadnak be igazán a gátlásosságom és csendességem, rossz szociális képességeim miatt. Ugyanakkor az incelek sem, akik értik hogy működik a világ és akikkel fejben a legjobban tudok azonosulni, ők sem fogadnak be, mert a legtöbb szerint túl jól nézek ki és ez rosszul esik nekik. Mit lehetne tenni? Fejben teljesen egyetértek a blackpillel és együttérzek az incelekkel, de ők nem fogadnak el. Igazi normienak pedig nem tartom magam, nem tudok felhőtlenül normalitást tettetni vagy megélni.



2023. jan. 21. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Először is felejtsd el ezeket a szánalmas, értelmetlen, semmire nem jó kifejezéseket, mint "mentaInncel" WTF???, "chadlite-chad (fájdalmas) és keress fel egy pszichológust. Nagyon sok ember életét keseríti meg a túlzott gátlássosság és ennek sokszor semmi a köze a kinézethez és képességekhez.
2023. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a szorongásaidra kognitív terápiát kellene alkalmazni. És fogadd el, hogy szociális fejlődésben eleinte kőkemény munkával is csak kis lépésenként tudsz majd fejlődni. Ez egy idő után azonban majd felgyorsul.
2023. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Először is egy kérdés: ti élőben összebeszéltetek egymással, hogy ő incel, ő normie, te meg chad, vagy mi? Úgy tudom, élőben aligha gondolkodnak az emberek ilyen dimenziókban.

Vagyis, ha jól érzem, felsoroltál háromféle csoportot, akik nem fogadnak be, tehát egyedül maradtál. Na de kérdem én: biztos, hogy az általad soroltak miatt maradtál egyedül? Tényleg úgy érzed fejben, hogy a külsőd miatt maradtál egyedül (értsd: nem fogad be egyik csoport sem)? Nem lehet, hogy inkább a zárkózottságod miatt, de valójában köze nincs ehhez az inceleknek meg normieknak? Szerintem az emberek 95%-ának egész más dolgokon forog az agya, mint ezeken a kategóriákon, pláne, hogy emiatt ne fogadjanak be maguk közé egy embert. Ez vicc, ne haragudj.

2023. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
6%

Az első tábor befogad téged, csak ezt te nem látod. Ugye te félig értelmes, félig szerető ember vagy, mig a normik abszolút üresek. Az a szintű befogadás, amit te normálisnak érzel, számukra elképzelhetetlen, megvalósithatatlan. Ha jobban megfigyeled majd az ilyen csoportokat, láthatod, hogy csak a csoportdinamika nagy, nem az egymás elfogadása. Ha te is átvennéd ezt a felszinesebb életmódot, azt látnád, hogy már rég be vagy fogadva, csak éppen mivel benned megtalálható a normalitás, mig bennük nem, azt tapasztalod, hogy kevésbé reagálnak rád, kevésbé vagy egy velük, de ez nem befogadás miatt van, hanem mert hozzájuk képest túl fejlett az érzelmi és mentális rendszered, és egy mélyebb szinten, a sajátodon keresed a kapcsolódást, mig ez nekik nincs.

Az incelekkel mentálisan megvan az összhang, ezért úgy érzed minden okés, mert ezek, akiket te most igy hivsz, azok hozzád hasonlóan nehezebb sorsúak, és valszeg jobban megtanultak gondolkodni, mint az átlag, ami semennyire, ezért nem csak 1 molekula vastagságnyi a komplett személyiségük, mint a többinek.

A velük való problémádra a válaszom h taff shit..., keress normális inceleket. Én is utálom az incelek felét.


Meg próbálj meg nem kategorizálni ilyen helyzetben. Van egy csapat valaki. Megfelel vagy nem. hogy normie, avagy totálisan fogyatékos, vagy nem, az mindegy. Neked jó legyen. Ne legyen külön figyelembe a csapat incel jellege.

2023. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szorongással és traumatikus gyerekkorral mindenképp keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert. 4-6 év kognitív terápia (akár rövid időre antidepresszáns is) simán segíthet rajtad és akkor felszabadulsz az ilyen mentális fosok alól, kinyílik számodra a világ és élhetsz egészséges életet.


A többi nem téma. Erre vezetted vissza a problémádat, erre meg megoldás a terápia.


Ha van megoldás egy betegségre, akkor nem azt kell kitalálnod hogyan igazíthatod a beteg életedet a ivlághoz, hanem azt, hogy hogyan tudsz kilábalni a betegségből. És erre szerencsédre van lehetőség.

2023. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%

Kamu kérdésnek tűnik ugyanis ritkán látni szociálisan alulfejlett chadet. De tegyük fel, hogy így van. Azt rögtön dícsérni kezdik, keresni a társaságát, elhívni ide-oda, bátorítani és elég gyorsan felépítik neki az önbizalmát és lebontják gátlásait. Ezért van az, hogy minden chad magabiztos és nagyjából minden incel gátlásos valamilyen szinten. A szociális visszajelzések a kulcs itt.


De tegyük fel, hogy belsőre valóban kivétel vagy és érzelmileg mélyebb kapcsolódást igényelsz az emberekkel nem azt a felszíneset amit egy tipikus chadtől megszokhattunk. Ez esetben természetesen a rosszabb külsejű emberek lesznek az opciód mert ők mélyebben éreznek az életük nehézségei miatt, empatikusabbak és mindent összevetve jobbak. A blackpill óta nagyon nagy a bizalmatlanság incelek részéről a chadek felé, már mondhatni gyűlöletnek is, ezért ez így elég nehéz küldetés.

2023. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
6, mondjuk az is elég nagy felszínességre vall, hogy valakinek a szociális képességeit pusztán a külsejéből levezeti valaki...
2023. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

7


Itt most a blackpillről van szó, tehát a kérdező blackpill tudatú és feltehetően a válaszolók is blackpill tudatúak.

2023. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#7 Valahol összefügg a kettő, szerintem ezt senki nem tagadja.
2023. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"ezért nem csak 1 molekula vastagságnyi a komplett személyiségük, mint a többinek."


:D Erre nem igen vannak szavak. A ti felszínes, gyűlölködő és ostoba gondolkodásotok az, ami mindenki másnál veri a biztosítékot.

2023. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!