Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az miért csak a pasik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért csak a pasik egy részét izgatja, ha megcsalják, de a lányokat nem?

Figyelt kérdés
Egy csomó cuckoldos kérdés van itt mostanában. Miért csak a pasik vannak arra ráizgulva, hogy félrekúr a csajuk, fordítva miért nincs ez így?

2023. máj. 14. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azert mert az emberek nagyresze a noket a szexben egy eszkoznek gondolja, es feriak pedig az aktiak. a szex lenyege az o elvezetuk. es emiatt izgato hogy az o nojuket mas is hasznalja elvezkedesre.
2023. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Az ide írók 90%-a pasi. A maradék 10%-nak a fele meg pasi aki nőnek adja ki magát. Szívesen. 34N
2023. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint ide csak nagyon kevés , valódi nő ír ?
2023. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Normális pasikat sem izgat.
2023. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Én is gyakran nőnek adom ki magam és mindig rám írnak itt kanos dzsigolók. De mit gondolnak? Miért nem mennek k@rv@zni.
2023. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
#3 jaja, itt főleg pasik írkálnak
2023. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem azért, mert mi, nők érzelmesebbek vagyunk, és hajlamosak arra, hogy döntéseket is érzelmi alapon hozzunk. Nálunk sok dolog, ami elvileg fejben dől el, mégsem valósul meg, mert az érzelmek elhúznak minket.

Én a magam részéről elég nyitott vagyok, benne lennék 2N -1F felállásban is, megnézném a párom másik nővel akár, de egy rendszeres cuckold életmód már sok lenne.

Plusz a nők nagy része sokat agyal hülyeségeken. Fogadni mernék, egy csomó nő utólag megbánna egy alkalmat is. Pl. ismerek egy csajt, aki belement, hogy a barátnője és a párja csinálják ott helyben. A barátnő jó nagy ribi, ő pedig azért ment bele, hogy lássa, melyik mond nemet, hogy ezt nem teszi meg vele. Tehát frankón végignézte a szexet, amire ő adott engedélyt, majd teljesen meg volt bántva mindkettőjük felé.

Szóval azért kibukik, hogy különbözőek vagyunk, nehéz lenne általánosítani.

2023. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez szerintem emberek válogatja. A férjem már azért kinyírna valakit hogy rámnéz..előtte a páromat izgatta a 3as, nem volt féltékeny, tudta hogy őt választom, akármi van, Szexuálisan Bem.volt bizonytalan és birtokló
2023. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8. Neked melyik jött be jobban? Hiányzik az engedékenység? Élnél vele?


És te engednéd a párodnak…?

2023. máj. 14. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Hmm jó kérdések és aktuális is.

A férjemmel 10 éve vagyunk együtt

, 2 gyerek. Kicsit megfakult a dolog. Az elején, mint egy naiv kislányt nagyon élveztem, hogy így akarnak, hogy ilyen féltékeny stb. Most... amikor azt hiszi hogy, a dpd-sel vagy a gls futárral kavarok, mert gyakran jár (kb 2 hetente 1szer)... hát... nem jó érzés. A másik gond, hogy én nem vagyok féltékeny... emiatt kiakad, hogy nem is szeretem, vagy nem érdekel.


A másik az engedékeny... összefutottunk nem rég véletlenül. Még mindig felkavaró. Nem tudom jól döntöttem e. Nem az engedékenység (neki az volt az egyetlen kritérium, hogy ha mással vagyok ott legyen es lássa) volt, ami megfogott. Vele voltak életem legjobb szexuális élményei, egyfroma "étvágy", hihetetlen összhang. Máshol ment el a dolog, ami így, felnőtt fejjel apróságnak tűnik de akkor minden volt.

Most van középszerű és kevés szex és a kísértés, hogy az engedékenyebb még mindig akar. 2 gyerekkel is.

2023. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!