Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Perverziók...fétisek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverziók...fétisek hogyan alakultak ki nàlatok?

Figyelt kérdés

Vissza tudjatok vezetni egy határozott pontra? Èlmenyre? Folyamatra?

Vagy a felismerést hogy valami különlegesebb,extrémebb jön be?



2023. máj. 28. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már alsósként is a tanárnénik lábait vizslattam. Akkoriban szinte mind harisnyában volt. De hogy miért izgat ennyire a harisnya, azt a mai napig sem tudom...


45/F

2023. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nyolcadikos koromban kémia órán az első padban ültem. A padok tőlünk távolabb eső része - tehát a tanárhoz közelebb eső része - kicsit ki volt emelve. A tanárnő kb. 25 év körüli volt akkor, viszonylag jól is nézett ki, de ami a lényeg: gyakran úgy tartotta az órát, hogy belekapaszkodott, vagy rátámaszkodott az ujjaival erre a kiemelésre. Gyönyörű, hosszú szögletes körmei voltak, általában nude színűre lakkozva.

Ezek a szexi körmök ott meredeztek előttem kb. 50 centire sokszor egész órán át. Nagyjából ekkortól gerjedek a hosszú, kocka (mű)körmökre és alig tudom levenni a szemem róla, ha találkozok, vagy látok egy ilyen körmökkel rendelkező nővel/nőt.

2023. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Pisifétis...Szerintem onnan ered,mikor oviban bepisilt valaki,az nagyon izgatott akkor,arra gondoltam, milyen jó neki.Azota izgat a dolog,ha nézhetek egy csajt,ahogy ruhában bepisil. Megvolt eloben is,de még szeretnék ilyet.Én magam is szoktam csinálni. De minden picivel kapcsolatos dolog húz.
2023. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gumikesztyű,gumibugyi,és minden más ilyen anyag fétisem van.

Kb 7-8éves koromban alakult ki,amikor egyszer anyu gumikesztyűjét felvettem,és elkezdtem magamhoz nyúlkálni benne.

Azóta is tart,de mára finomítottam rajta.Latex,pvc,vinyl,kesztyűk,bugyik,kötények,gázmaszkok vannak a mostani repertoire-ban.

2023. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tini korban a szomszéd lányt gyakran láttam teregetni a ruhákat. Amikor felemelte a karját,ujjatlanban volt,mindig elcsodálkoztam,mekkora szőr van a hónalján.Aztán később a kertben véletlenül megláttam bikiniben napozni,a bikini két oldalán is tekintélyes szőrpamacs és jó bundás láb...Nem tetszett,de valahogy mégis egyre többet gondoltam rá,aztán rájöttem,hogy de,nagyon is izgat. :)
2023. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A fene tudja, valahogy nyolcadikas korom körül éreztem hogy úgy valahogy vonzónak találom a harisnyát csinosabb lányokon, harisnyás lábat látva pedig előfordul hogy izgatottnak érzem magam kicsit. De nem volt előjele, előzménye. Amikor 2. év kezdődött a gimiben akkor különösen izgatónak találtam amikor a legjobb csaj az osztályban testszínű harisnyában volt és azt kívántam bárcsak láthatnám a lábát is, valamint minden további nélkül meg is szagolnám. Aztán közel 4 évvel később ballagáskor amikor levette a cipőjét és láttam a lábát harisnyában nagyon felizgatott, igencsak hamar merevedésem lett xD
2023. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Láttam anővéremetbirkózni azunokanővéremmel, azóta a női birkózás nagyon is bejön. Előtte fogalmam se volt róla.
2023. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 sipekilaci ***** válasza:
Fiatal koromban még nem volt ennyire divat mezítláb sportolni, jógázni. Feltűnőek és számomra vonzóak voltak a mezítláb sportoló lányok. Meg akik az utcán is mezítláb járkáltak. Többeknél próbálkoztam be, sikerrel. Így alakulhatott nálam a lábfétis (mármint ez a szolidabb formája, amikor nem büdös, ápolatlan lábakra gerjed valaki, hanem olyan lányokra akik kultúráltan mezítlábaznak). Azóta ez abban mutatkozik meg, hogy barátnőimet, élettársamat az otthoni mezítlábazásra szoktattam, sőt gyakran járunk a természetben is mezítláb. Ez számomra izgalmat jelent.
nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pufikabát,úszógumi fétis,már nagyon kis korom óta,mindig is felizgattam,meg amikor nem indul az autó....
jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!