Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Benneteket felvilágosítottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket felvilágosítottak a szüleitek a szexről?

Figyelt kérdés
Illetve, ti felvilágosítjátok a gyermekeiteket?

2023. jún. 29. 14:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2023. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem
2023. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, és mindennemű utalás rá tabunak és cikinek számít otthon, pl.az is ha tetszik valaki...Erről se.m mertem soha beszélni..Nemhogy a szexről ...


De én maximálisan fel fogom világosítani a gyerekemet hogyha lesz és bármikor szabadon lehet majd otthon beszélgetni a szexről.

2023. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De elkéstek. 25L
2023. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem világositottak fel semmilyen szinten, se menstruacio, se szex


Én viszont szeretném majd a gyerekemet, fontosnak tartom, pont azért amiért én nem voltam felvilágosítva

2023. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem felvilágosítottak és én is felvilágosítottam a gyerekeiket.
2023. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem. Viszont vettek felvilágosító könyvet, és azzal sem volt gondjuk, ha a Bravo magazin vonatkozó rovatát olvasgattam, úgyhogy segítettek a maguk módján.

Én nem "világosítom fel" a gyerekeimet, hanem korukhoz képest nyíltan beszélgetünk róla. Nem ültem le velük soha nagy beszélgetésre, de bármit meg lehet kérdezni, és ezt ki is használják. Voltak vicces dolgok, pl. amikor a fiamnak leesett, hogy minden gyerek szexből lesz, ő meg a húga is, és azt mondta, "Fújj, Anya, ti akkor KÉTSZER IS szexeltetek?" :))

2023. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk én nem vihognék, ha úgy kezdené a fiam ezt a témát, hogy "fúj".
2023. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Egyik osztálytársam beszélt ezekről a dolgokról, én megkérdeztem anyukámat, hogy tényleg így van-e. Azt mondta, nem, dehogy, és hogy ne barátkozzak azzal a lánnyal. Semmiről sem tudtam, a menstruációról sem, halálra rémültem, mikor elkezdődött. Szerintem ilyet nem szabad csinálni, bár most már a gyerekek más csatornákon tájékozódnak. Nincs gyerekem, nincs kit felvilágosítani.
2023. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Nem csináltak ilyet
2023. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!