Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikropéniszem van. Erekcióval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropéniszem van. Erekcióval 2 cm.minden lány kinevet amikor látja? Mit tehetnék? Lehet bele kell a sorsomba törödnöm.azt hallottam hogy már a lábszáram vékonyságából ki tudják a fasz@m kis méretét meghatározni a lányok..

Figyelt kérdés
nem merek emiatt rovidnadrágot sem hordani, 40 celsiusban is hosszu van rajtam. Amikor csajnák vagyok alig merem a törülközőt levenni, mert mind kinevet a meredező kicsi fasz@m miatt. Van értelme igy párt keresni egyáltalán??

2023. júl. 12. 01:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
2023. júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak is kicsi a pénisze. Néha popsiba rakja, de csak az ő élvezetéért, a puncim nem is érzi. Nem mondom hogy nem szeretném, ha legalább átlagos lenne neki, de elvagyok a helyzettel. Sok segédeszközünk van, és nálunk a szex az orál körül forog. Ha igazán szeretsz valakit, ezt is elfogadod, és alkalmazkodsz a helyzethez. Egyszer majd neked is lesz valakid, aki ugyanígy gondolja.

Privátokat nem kérek, nem válaszolok.

2023. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog ha kicsi és más a mikropénisz...
2023. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen adottságú srácok, mint a kérdező, szoktak átnyergelni a saját nemre vagyis a faszokra, az análszexre. Tipikus sissy típus.
2023. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
4%

A statisztikusok azt találták, hogy a fizetés és a pénisz mérete fordítottan arányos, azaz a legjobban keresőknek van a legkisebb pénisze.

A 7,5 centiméteres nemi szervvel rendelkezők átlagosan több, mint kétszer annyit keresnek (évi 58 ezer fontot, azaz kb. évi 23 millió forintot), mint amennyit a 20 centi felettiek (évi 27 ezer fontot, azaz kb. évi 10 millió forintot).

2023. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2023. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok. Kb 4 cm neki. Tehát mikro.
2023. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
Tudom lepontoztok de akkor sem változik a véleményem. Sajnálom, hogy így született,de az a pisilésen kívül semmire sem jó.
2023. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
66%

A hármas szégyellje a pofáját.. 0 empátia.

Nekem sem sokkal nagyobb 10 cm kb erekcioval.

Talán műtéti megoldás segíthet, ahogy a kérdezőn is csak az meg anyagi kérdés gondolom erősen. Én tudok ugyan közösülni de szintén prostituáltakkal és nem jó nekik sem mert kicsi az a 10 cm.

2023. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
17-es merev állapotban 4cm? Mert az nagyon durva...
2023. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!