Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikropéniszem van. Erekcióval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropéniszem van. Erekcióval 2 cm.minden lány kinevet amikor látja? Mit tehetnék? Lehet bele kell a sorsomba törödnöm.azt hallottam hogy már a lábszáram vékonyságából ki tudják a fasz@m kis méretét meghatározni a lányok..

Figyelt kérdés
nem merek emiatt rovidnadrágot sem hordani, 40 celsiusban is hosszu van rajtam. Amikor csajnák vagyok alig merem a törülközőt levenni, mert mind kinevet a meredező kicsi fasz@m miatt. Van értelme igy párt keresni egyáltalán??

2023. júl. 12. 01:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
19es a 10cm az nem mikro hanem kis pénisz.Kb merev állapotban 5cm alatt lehet mikrorol beszélni.
2023. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

#19

Ember... gondolkodjál már! Ha ez a kérdés valós, akkor én vagyok a pápa...

Nem mer hosszúnadrágot hordani,mert a lábszára vékonyságából rájönnek, hogy kicsi a pöcse... Aha... :D

Nem sokkal nagyobb a tiéd? 5x akkora... Tényleg elhiszed, hogy 2 cm neki? Az kb. egy rágó mérete... de ha el is hisszük, hogy ekkora, a kérdése megfogalmazásából látszik, hogy valószínűleg egy troll, unatkozó kisgyerek...

2023. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
10 cm kis pénisz,OK. Csajozás, kapcsolat szempontjából ugyanaz mint a mikropénisz, csak még nem is sajnálnak érte. 10 cm-es farokkal is esélytelen kapcsolatot kialakítani, tapasztalat.
2023. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Ez a lábszáras dolog hülyeség. Rengeteg vékony, cérna lábú pasinak van irdatlan nagy fasza. Én nem tartozom az anakondások közé, de szintén vékony a lábam, és egész jól el vagyok látva fasszal.


A 10 centishez meg annyit, hogy hülyeség itt is kategorikusan kijelenteni valamit. Mert teljesen más, ha 10 centis a faszod és vékony, vagy 10 centis a faszod és olyan vastag, mint egy tv-távirányító vagy / és a makkod meg akkorára duzzad, mint egy sebváltógomb. Abba a 10 centisbe boldogan beleülnek a nők, és hatalmasakat is élveznek tőle. Szerintem.

2023. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

Csak lányokhoz vonzódsz?

Pasiknál is lehet esélyed 😉

2023. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
26-as azért nem ugyanaz egy 10 centist már be tudsz dugni még ha a csaj nem is élvezi legalább prostikhoz el lehet vele járni.De egy mikroval nincs aktus.Már írtam egyszer prostik mondták.Azt mondta a csaj két ujjal tudta csak kiverni neki.
2023. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is nagyon vékony lábszára van, és hatalmas vastag farka van, szóval ez a része hülyeség, meg nyilván a többi is. De én még sose láttam ilyen kicsi kukit, dobhatnák egy dickpic-et priviben kérdező 😂
2023. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!