Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikropéniszem van. Erekcióval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropéniszem van. Erekcióval 2 cm.minden lány kinevet amikor látja? Mit tehetnék? Lehet bele kell a sorsomba törödnöm.azt hallottam hogy már a lábszáram vékonyságából ki tudják a fasz@m kis méretét meghatározni a lányok..

Figyelt kérdés
nem merek emiatt rovidnadrágot sem hordani, 40 celsiusban is hosszu van rajtam. Amikor csajnák vagyok alig merem a törülközőt levenni, mert mind kinevet a meredező kicsi fasz@m miatt. Van értelme igy párt keresni egyáltalán??

2023. júl. 12. 01:02
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És a g@cim is kevés nagyon, másokból csakúgy jon mint egy plazmaágyúból nekem meg igy csorog egy kevés
2023. júl. 12. 01:04
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez is egy aberrált fétis a sok közül. Kamukérdés.
2023. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Másnapos Sárkány ***** válasza:
75%

Én illemtudó, tapintatos, kedves ember vagyok, akit arra tanítottak, hogy nem szabad bántani a szellemileg visszamaradott embertársait!

Szia kérdező! Ne szégyelld a kukid méretét, fog az tetszeni a kislányoknak. Az a 2 centi sokkal nagyobb, mint ami egy kölyök macskának van. Márpedig a kislányok szeretik a kölyök cicákat, mert cukik, de neked nagyobb a farkad!!!! Nyert ügyed van, csak dolgozz az önbizalmadon!

A túl kevés g@ci miatt ne aggódj! Legjobb ha egy csepp sem jön belőled, így a kislányoknak nem kell tartani egy esetleges nem kívánt káposztaföldön talált babától. Csak a kellemetlenség van a g@cival.

Amúgy meg... mi a tököm az a gaci??

2023. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De én huszonéves lányokhoz vonzódom nem kislányokhoz…
2023. júl. 12. 01:20
 5/27 A kérdező kommentje:
Viccet csinálni más nyomorából az megy pancser kutyák… nem nektek kell 13 éve kurvákhoz járni 2,2 centis fass@al
2023. júl. 12. 01:24
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet még sose nem hallottam.
2023. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
2 centi? Az a pisilésen kívül jó valamire? Maszturbálás, hogy megy? 2 ujjal? Ez tuti kamu
2023. júl. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni ezt.
2023. júl. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Na most aki nem hiszi annak elmondanám hogy ēn már láttam merev állapotban kb. kettő centis faszt. Egy kb százkilencven magas srácon. A heréi viszont elég nagyok voltak szóval furán festett...

A kérdésre válaszolva kénytelen vagy beletörődni a sorsodba, keress olyan lányt akinek elég a nyalás. Nyalni tudsz te is. Nem mindenkinek elég, de biztos van olyan is. Mást nem tudsz tenni, illetve használhattok vibrátort , dildót... Legyél kreatív.

2023. júl. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg van ilyen.Amikor prostikhoz jártam ők is mesélték.Csak két ujjal lehetett megfogni és kiverni az aktus esélytelen volt.2 csaj is mondta.
2023. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!