Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tetszel az edzőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszel az edzőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy sport amit űzök, és van egy tündéri oktatóm. Ő 35 éves, gyerkőccel, egy 20 éves kapcsolattal/házassággal, én pedig most lettem szingli, 23 éves vagyok. Már az első pillanattól nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, sokmindenben hasonlítunk, nagyon jó barátnők lettünk. Egyik nap megfogta a mellem, mondta hogy szép vagyok és a szemeim is azok, volt hogy a combom fogdosta. Elsőre poénnak vettem, aztán mondta hogy neki nem csak a szája nagy, és nem poénból mondja ezeket. Tegnap azt mondta kacsintsak kettőt és simán lesmárol, és majd vele elfelejtem az exem egy éjszaka alatt. Mivel volt ott más is nem tudtam mit reagálni, teljesen zavarba jöttem.

Felnézek rá mert a kedvenc sportomat űzi magasan, ezt tanítja nekem, megfogott. Emellett kíváncsi is vagyok, azt mondta a férje mikor poénkodtak hogy nem probléma ha velem bármit csinál.

Nem akarom tönkretenni a barátságunkat + az edzés lehetőségét is elveszíteni nála, viszont nagyon vonzódom hozzá. Lesznek baráti összeülések, bulik, biztos vagyok benne hogy ott jobban nyitni fog felém.


Mit tegyek?


máj. 22. 10:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hibás a cím bocsi, *tetszem akart lenni
máj. 22. 10:47
 2/16 anonim ***** válasza:
A férje?
máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Szóval megfogta a melled és te poénnak vetted...okkké...
máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű az utalások,tetszel neki és szexelni szeretne veled.A többi csak rajtad múlik.Ha hetero vagy akkor tárgytalan nyilván.
máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjad szépen békén, maradjatok barátok, ne ingereld semmiképp hogy a házassága veszélybe kerüljön! A felesége és a gyerekei életét nem szabad tönkretenni azzal hogy ő házasságtörést követ el!
máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
5!Két nőről van szó. :)
máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 Olvasd el mégegyszer, NŐ az edző...
máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na az meg egyenesen undorító, ocsmány szodomai bűn lenne, az anyuka dolga hogy hű feleség legyen és jó anya!
máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A feleség félre dugna egy nővel? Hát ma már semmi sem szent :D
máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
5 ös vagyok, miért is értékeltetek le? Én ízekre pofoznám pasiként azt az embert aki megcsalja a házastársát és tönkre teszi a gyereke életét meg a társáét is! És azt is ízekre pofoznám, aki házas emberrel kezd ki... Nincs elég egyedülálló? Másnak a családi fészkét, harmóniáját kell romba dönteni? És aztán gyerekek élete megy tönkre! Büntetni kéne az ilyet...
máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!