Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Honnan jött elő ez a sok beteg vágy/fétis belőlem?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, sok embernél ez biztosan kifogja verni a biztosítékot.

3 hónapja szakítottam a barátnőmmel, de már akkor is kezdtek előjönni ezek a vágyak, csak akkor még igyekeztem elrejteni őket. Most hogy nemrég újra szingli lettem, elhatároztam, hogy nem folytom el semmilyen vágyam, teret engedek neki. Viszont egyre több, és egyre betegebb, extrémebb vágyam jött elő, leginkább szexuálisan: ilyen, hogy pisi-kaki, férfiakkal, idősekkel, transzival, publikus helyen mosdóba, gruppen, stb. Kb. mintha eltűntek volna azok a gátlások belőlem, amik egy normális emberben benne vannak. Úgy érzem, mindenre feltudok izgulni egyszerűen.


Emiatt az elmúlt 2 hét úgy nézett ki, hogy 6x voltam női prostinál, 10x szexeltem férfiakkal(biszex vagyok, de csak a lányokhoz vonzódom érzelmileg is), voltam egy gang-bangben, transzinál, és a legutóbbi a kaki kipróbálása volt.

Viszont utána azért kicsit összeestem mentálisan. Úgy érzem, ennél nincs lejjebb. Pár éve voltak elveim, és most meg egyszerűen olyan szintre süllyedtem, hogy nem merek kilépni az utcára. És a legdurvább, hogy senki nem sejti rólam, hogy ilyen beteg f*sz vagyok. Mi a baj velem?

És amúgy az a durva, hogy minden egoizmus nélkül, de helyes vagyok, sose volt gondom a nőkkel, okos vagyok, jogi egyetemet végeztem, és jól is keresek. Talán pont ez lenne az oka? Hogy azt érzem, mindent megtehetek? Érzem, hogy nem ez a helyes út, és amikor ezeket megteszem, nem is érzem annyira jónak. Viszont amikor elkezdek felizgulni, és kvázi elönti a g*ci az agyamat, akkor egy almára is felizgulok, nincs megállás. Utána meg leesik, hogy milyen beteg is vagyok, mikor elélvezek. Nagyon elkeserít ez, szeretnék egy normális elmeállapotot. Főleg, hogy potenciálisan több esélyem van valami betegséget elkapni így, na meg ezek nem normális dolgok amikre felizgulok. Szeretnék egy normális (szexuális)életet, családot alapítani, meg miegymás. De ha megtudja egy lány, hogy ilyenekbe volt részem, leköp és sarkon fordul.


26/F



2023. júl. 15. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj erre szakosodott pszichológushoz! Egyszerűen egy ilyeen kivételes esetre, hétköznapi emberek nem tudnak használható tanácsot adni.
2023. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Adakozzatok a magyaroknak!
2023. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek 1 válaszával.

Terápia fog segíteni. Szerintem ez nálad valamilyen trauma response - csak ugye a traumát lehet most még te sem tudod. De pszichológus fog segíteni. Nem fog elitélni. Mindenképp magánba menj és keress olyat aki kényszergondolatokra specializálódott. Vannak akik online is rendelnek.

Figyelj, okos vagy, fiatal vagy, helyes vagy - lehet ez csak a sok nyomás ami kijött belőled, a jogi egyetem miatt, vagy a szakítás miatt. Lehet ott voltvalami mondva ami ezt kiváltotta.

Menj terápiára mert megérdemled a nyugodt életet. Persze melós lesz de megéri.

30/N

2023. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a terápiát ajánlanám, de amúgy ez elég durva :0
2023. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
szerintem ne menj terápiára. Ez vagy te, ezek a fetisheid és most lettél szabad hogy kibontakoztasd. Ez az identitásod része, és amíg ez nem árt senkinek addig rendben van. Nem jó irány formasablonra alakítani magunk, mert valaki eldöntötte mi "normális"
2023. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is szeretem a pisi-kaki szexet! Az eletem resze. Nincs ezzel semmi baj. Mindenkinek vannak vagyai. Van akinek durvabb ennyi. Nem vagy ettol beteg ember.

Ha most nem probalod ki oket akkor kesobb banni fogod. Egyebkent meg, ha oda figyelsz nem kapsz el semmit. Csak a vedekezesnel kell esznel lenni.

De persze elmehetsz egy szakemberhez, o tanacsol valamit, hogyan probalj leszokni errol. Megprobalod, ha megy akkor minden rendben, ha nem akkor pedig el kell fogadni a helyzetet.

2023. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!