Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha ilyen kis dolgoktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha ilyen kis dolgoktól merevedésem lesz?

Figyelt kérdés
Emberi tulajdonságok közé tartozik, hogy az ellenkező nemre felizgul az ember. Viszont mennyire ciki az hogy egy kis ölelgetéstől, segg és mell tapizástól elkezd nekem felállni, de mivel én le tapizom így ő is felbátorodik, és elmarja a péniszem, amin megérzi ugye hogy félkemény. Ettől én egy kicsit zavarba jöttem mikor rádöbbent. Mert persze ez nem ágyban történt hanem a kapualjban az utcán. Ismerkedünk még csak. Szerintetek ciki hogy felállt? Vagy az lenne a ciki ha teljes lankadt lenne? Mit gondoltok, milyen tapasztalataitok vannak?
2023. júl. 16. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki, ha feláll. Természetes, hogy egy vonzó személy közelségétől, ölelésétől és illatától merevedésed lesz. Szerintem ezzel nincs baj.
2023. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cikibb ha nem áll fel ilyen helyzetben. Szerintem a lánynak is furcsa lett volna ha nem áll. Ilyenkor azért szàmít rá gondolom. Főleg ha megfogta. Ha rámarkol és nem áll fel na az ciki...
2023. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább imponáló. Ne paràzz ezen. Tetszik nekünk.

30N

2023. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fura lenne, ha a tapizástól, nem lenne valakinek merevedése. Már a tapizás lehetősége előtti 2 percben a többségnek merevedése van.
2023. júl. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ciki.
2023. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!