Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nudista strandon a gyerekekn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nudista strandon a gyerekeknek lehetne fürdő ruhában vagy kötelező meztelenül lenni ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 11:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Gyereket nem viszek nudista strandra.

Amúgy meg nem vetkőztetem meztelenre, mert a gyerek mindenhova leül, fertőzéseket szedhet össze.


Főképpen meg azért nem, hogy ne legyen prédája aberrált, pedofil állatok vizslatásának.

2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%

Nudista strandra nem illik kisgyereket vinni... (szerintem).


Ne kelljen már egy gyereknek nemiszerveket bámulnia..

2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

"legyen prédája aberrált, pedofil állatok vizslatásának"


Látom egyes, magadból indulsz ki. Nyilván soha nem voltál még ilyen helyen, mert szégyelled a tested

2023. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
a gyerek az 10 év fölött értem nem 2 éves gyerekröl van szó
2023. júl. 17. 11:48
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

#1 mi az a fertőzés, amitől egy darab átázott nejlonszövet fogja megvédeni a gyereket?


Akinek problémája van a meztelenséggel, az úgyse megy naturista strandra, akinek meg nincs problémája vele, az a gyerekét se fogja ott vizes, tapadós, műanyag göncökbe csomagolni.

2023. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
voltam már nudista strandon és volt olyan gyerek akin volt és nem láttam volna hogy bajuk van és volt olyan is aki meztelenül volt nem hinném hogy el tud kappni valamilyen fertözést
2023. júl. 17. 11:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nudin egyedül olyan nőkön szokott (alul) fürdőruha lenni, akiknek épp megvan a havi bajuk... Amúgy jellemzően kortól és nemtől függetlenül mindenki más mesztelen. Gyerek koromban engem is gyakran vittek nudira a szüleim és én is voltam már a gyerekeimmel.


A fertőzésveszélyt ebben a kontextusban nem tudom értelmezni. Ez ruhától független. Az meg alap, hogy közös használatú székre ráterítjük

2023. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
a törölközőnket, mielőtt ráülnénk. (Véletlenül mellé nyomtam és elküldtem mielőtt befejeztem volna.)
2023. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nudin annyi idősen, de nem kell meztelennek lenni.
2023. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Nincs kivételezés. Ők is pucérak hivatalosan
2023. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!