Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nudista strandon a gyerekekn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nudista strandon a gyerekeknek lehetne fürdő ruhában vagy kötelező meztelenül lenni ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 11:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon sok nudin +18 a korhatár. Ahol nem ott a kisgyerekeknél nem elvárás a meztelenség.
2023. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
#11 ahol korhatár van, az nem strand hanem valami más.
2023. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon van korhatáros nudi? Én nem tudok róla.
2023. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
Sehol nincs korhatár, ez nem a szexről szól, bár itt abban a kategóriában van. Sztem ez egy álcázni próbált pedo kérdés.
2023. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
#14 ez valami beteg fétis, ilyen meztelenkedős (pláne gyerekes) kérdésekre érkezett válaszokra verni.
2023. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

"Magyarországon van korhatáros nudi? Én nem tudok róla."


Gárdony. Ott lehet szexelni akár a parton is, mindenki előtt. De ezt tudja az, aki oda megy. Aki meg most tudta meg tőlem, az kerülje el messzire, ha az ilyesmi nem fér bele az értékrendjébe.

2023. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A nudizmus a meztelenség által megélt szabadságról szól. Ez vonatkozik mindenkire, aki ott van, gyerekekre is. Ha ez nem elfogadható számodra, akkor kérlek menj textiles strandra.


A szigor persze függ a helytől is. Ahol komolyan veszik a naturizmus szabályait, ott szólni fognak.


Ezeken a helyeken a ruha csak hűvös időben elfogadott. Ha leülünk/fekszünk valahova, akkor viszont kötelező a fenekünk alá tenni textilt.

2023. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
nem tudtam melyik kategoriába tegyem a kérdésemet azért ide raktam ki és ha már van gyerekeim miért akarnék pedofiloskodni ? (bocsánat ha valamit el irtam)
2023. júl. 17. 17:56
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nudista strandon senkin sincs ruha, így a gyerekeken se. És igen, szoktak vinni gyerekeket és senkinek semmi baja nem esik, nem lesz defektes vagy lelki sérült.


Egyedül a még nem szobatiszta babák vannak pelenkában.

2023. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Horvátországban nudista kempingbe szoktunk járni. Nagyon sokan visznek gyereket is. Picit is nagyot is. Értelemszerűen rajtuk sincs fürdőruha, de nem bámulja meg őket senki, mert ha valaki ezt tenni, annak rövid úton raknák ki a szűrét. Amúgy régebben minden strandon meztelenül fürödtek a gyerekek és nem volt ez probléma. Sajnos mára az lett.
2023. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!