Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért viselkedik néhány férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik néhány férfi úgy, mintha az orgazmust nem lehetne visszatartani?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést láttam itt az elmúlt évtizedben, amiben úgy írnak a férfiak, mintha fogalmuk sem lenne arról, vajon mit tehetnének, hogy ne csak 2 percig bírják a szexet.


Úgy írnak, mintha valami gépek lennének, akik amint bedugták, kötelező alapon megállás nélkül kéne csinálniuk. Miért?



2023. júl. 17. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert ugyan valóban vissza lehet, de sokszor nem életszerű. Ha lovagol a csaj, nem te irányítasz. Ha te vagy felül és megállsz, akkor neki is megáll a folyamat. Gyakori póz váltás még működik, de csak azért mert megállsz pár másodpercre, nem indul újra az óra. Én például 10 éve tovább bírtam mint most. Pedig talán fordítva kéne lennie. Persze vannak technikák és módszerek, de nem mindenki ugyanúgy reagál rájuk, mindenki más.
2023. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1#, Ezzel egyben arra is utalsz, hogy az összes ilyen ember azt hiszi, hogy bármilyen nemű gyakorlás helyett az a jó, ha megerősíti magában a 2 perc alatt elsülés reflexét, és a párjának sosem lesz élvezetes a szex? Illetve, hogy az összes annyira tahó, hogy inkább hagyja, hogy ő elélvezzen, mintsem tegyen az ellen, hogy a csaj kifacsarja?
2023. júl. 17. 23:40
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem erre utaltam. Egyrészt ezer módja van hogy kielégítsd a párod. Másrészt találkoztam már olyan nővel aki 10 perc alatt elment és utána nem is esett neki jól, de volt aki 2 órán át reszelte. Az miben jobb ? Oda vissza alapon kéne engedni és kielégíteni a másikat. Megfelelő párt kell választani akivel összeillesz. Ezen felül Te most mérgesen (és valószínűleg) kielégítetlenül írsz. De ilyenkor paraszt módon mindig fel szoktam hozni a mosogatás példáját. Miért kell nekem ugyanannyit mosogatni egy héten mint az asszony ha én 1 tányérból megoldok mindent.

A legtöbb nő is csak arra vágyik hogy hosszú előjáték legyen aztán órákig döngessék. Mindent elvárnak aztán a legtöbben csak fekszenek ott mint egy darab fa. A szexuálisan nyitottabb párok akik még beszélnek is a dolgokról, megtudják oldani hogy élvezetes legyen mindkét fél számára és változtassanak amin kell. De az írásod alapján érted én sem tenném meg.

2023. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3# Nem látok az írásodban releváns részt, de megpróbálok úgy reagálni, mintha rám és a kérdésemre reagálnál.


"Egyrészt ezer módja van hogy kielégítsd a párod."


A kérdésben említett körben ez irreleváns. A kérdésem, hogy aki keresi a megoldást, megkérdezi mit tehetne, miért teszi, amikor már kb a kamaszok is reflexből tudják, hogy ha 1 percig csináltam és durrannék, akkor a másiknak nem lesz jó. Ők azt keresik, hogy hogyan bírhatnák tovább, még is a kérdésekben azt írják le, hogy semmit sem tesznek az ellen, hogy ne élvezzenek el. Miért?


"Másrészt találkoztam már olyan nővel aki 10 perc alatt elment és utána nem is esett neki jól, de volt aki 2 órán át reszelte"


Egyáltalán nem tudom az okát, hogy ezt miért írod le. Ez hogyan kapcsolódik a kérdésemben említett körhöz? Mármint az, hogy te milyen nővel találkoztál.


"Az miben jobb ?"


Kérlek írj ki egy új kérdést, ne az én kérdésem alá írd a sajátodat. Engem ez nem érdekel.


" Oda vissza alapon kéne engedni és kielégíteni a másikat."


Szerintem ez mindenkinek alap, és a kérdésem minden szavából is ez leng annyi extrával, hogy ők szexuális behatolással óhajtanák ezt megvalósítani, ami nem megy nekik, amire megoldást keresnek, miközben semmit sem tesznek ellene. Miért?


"Megfelelő párt kell választani akivel összeillesz."


Egyáltalán nem látom, hogy ez hogy releváns a kérdésemhez. Ez a tény hogyan juttat engem ahhoz a megértéshez, hogy a kérdésemben említettek, miért viselkednek úgy, ahogy a kérdésben le van írva?


"Ezen felül Te most mérgesen (és valószínűleg) kielégítetlenül írsz."


Irreleváns a megítélésed és annak helyessége. Feltételezzük, hogy így van. Ez a közlés hogyan segít engem ahhoz, amit kérdezek?


"De ilyenkor paraszt módon mindig fel szoktam hozni a mosogatás példáját. Miért kell nekem ugyanannyit mosogatni egy héten mint az asszony ha én 1 tányérból megoldok mindent.


A legtöbb nő is csak arra vágyik hogy hosszú előjáték legyen aztán órákig döngessék. Mindent elvárnak aztán a legtöbben csak fekszenek ott mint egy darab fa."


Egyáltalán nem értem, hogy ezek a tapasztalataid, hogyan köthetők a kérdésemhez. Ezzel előrébb kéne legyek annak megértésében, hogy sok ide kérdező férfi, miért viselkedi úgy, ahogyan a kérdésemben szerepel? Mi az összefüggés?


"A szexuálisan nyitottabb párok akik még beszélnek is a dolgokról, megtudják oldani hogy élvezetes legyen mindkét fél számára és változtassanak amin kell."


Ezzel arra akarsz utalni, hogy a kérdésemben szereplő emberek nem nyitottak szexuálisan egymás felé? Ez szerintem elég egyértelmű, bár nem tudom hogyan függ ez össze a kérdésemmel, illetve hogyan akarja ez a válasz meglétét elősegíteni.


"De az írásod alapján érted én sem tenném meg."

Hogy releváns a te írás alapú megítélési képességed a kérdésem szempontjából?

2023. júl. 18. 00:07
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon szép regényt írtál, de még a válaszadók számából is látszik mennyire érdekes a kérdés. Csak velem beszélgetsz itt, amíg más kérdésre mennek a válaszok. Már az első sorod, hogy "sok kérdést láttam itt az elmúlt évtizedben". Már az elég szánalmas hogy 10 év után is itt éled ki magad az oldalon. Egyébként hogy a kérdésedre is megpróbáljak válaszolni, ugyanaz az effektus mint amikor a szegények írnak hogy nincs pénz, nincs mit tenni. Vagy a dagadtak hogy miért csúfolják őket.

Igen mindenre van megoldás, a fent említett kérdésre is. De kinek éri meg ? Ha valakinek megéri a változtatás akkor tenni fog érte, ha meg valamilyen okból nem, akkor nem. Ennyire egyszerű. Az meg hogy közben panaszkodnak meg tippeket kérnek, meg kiírják magukból a nyomorukat mint Te magad, az természetes. És nem kevés munka kell ahhoz és idő hogy 2 percből 20-at csinálj. És ha valaki mellett kitartanak, és úgy érzi megéri, akkor azon fog dolgozni és nem ide fog kérdéseket kiírni.

Nem tűnik fel hogy rengeteg a retardált férfi az oldalon Te pedig ezekből a kérdésekből akarsz következtetést levonni ? Szerinted aki itt kér szexuális segítséget az foglalkozik egyáltalán a dologgal ? Olvas utána bárhol ? Nem. Jobb ha Te is mész aludni.

2023. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"De kinek éri meg ? Ha valakinek megéri a változtatás akkor tenni fog érte, ha meg valamilyen okból nem, akkor nem. Ennyire egyszerű. "

Nekik nem? Hisz ők írnak ki egy kérdést arról, hogy mit tehetnének. Tesz is érte.., vagy is akar. A kérdésem, hogy mi nem egyértelmű ezen? Ha elmész 40 másodperc alatt, akkor ne csináld, és gyakorold azt. Amíg ez megy 14 éveseknek reflexből, mert nem surmók, akik leszarják a barátnőiket, addig miért vannak olyanok, akik nem tudják mit tehetnének, miközben azért élveznek el, mert szisztematikusan mozognak és ingerlik magukat. Miért?


Hm. Szerintem amúgy nagyjából választ kaptam általad a kérdésemre. Előző próbálkozásomnál csak szét lettem offolva. Örülök, hogy neked 3 válaszból 2 nem volt totális off, sőt még választ is sikerült adjál. Köszönöm. Ha most még nem is értem teljesen, általad írottakból meg fogom érteni.

2023. júl. 18. 00:23
 7/15 anonim válasza:

Nem tudom pontosan milyen kérdésekre gondolsz, mármint hogy miket olvastál, azok hogy voltak feltéve, miről szóltak.

De simán lehet, hogy tudják hogy lehetne megoldani a problémát, csak ahhoz nincs kedvük, macerás, meg igazából nekik van vele dolguk, és azért teszik fel itt a kérdéseket, hogy hátha kapnak egy olyan választ amivel nekik nincs munkájuk.

2023. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sok hetero ferfit sajnos rosszul neveltek, tulzottan egoistan. Az ilyeneket nem erdekli, hogy a nonek jo legyen. Raadasul a tulsagosan konzervativ csaladokban ugyis nevelik a gyerekeket, hogy a ferfiakat a no szolgalja ki, tehat ezek a ffiak igy gondolkoznak es az agyban targyiasitjak a not.


Az ilyeneknek deficites a masokra figyelesi hajlandosaguk is, es a szexualis kulturajuk is a beka segge alatt van.


En biszex ffikent tapasztaltam, hogy melegek kozott is rengeteg ilyen igenytelen van, de a sutyeraksaguk a szemelyisegukbol is leri, tehat abbol mar kovetkeztetni lehet arra, hogy mennyire lesz figyelmes az agyban.

2023. júl. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki miért viselkedik úgy, ahogy. Valószínűleg van valami okuk rá. Amit akarok mondani, hogy én vissza tudom tartani vagy legalábbis késleltetni (sőt a tüsszentési ingert is).


Nem mindig sikerül egyformán jól, de ami a lényeg: nem mindig akarom. Bizony van néha, hogy nem vagyok benne motivált. Leginkább azért mert elment már a partner, de van más oka is

2023. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akinek korai magömlése van, annak mondhatod. Olyna, mintha a tolószékesnek mondanád, hogy cska használja a lábát, és menni fog.


Van, akinem fitymaszűkülete van vagy túl rövid a fitymaféke, és nem csináltatnak műtétet. Nekik csak egy egyszerű beavatkozásra lenne szükségük.


Van a többi ember, akik talán képesek visszatartani. Az a baj, hogy nem tesszük különbséget köztük, és mondjuk a korai magömlésesek között.

2023. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!